Vybíráme: pomalý hrnec

Takzvané pomalé vaření pomáhá potravinám zachovat především jejich původní chuť. Pro tento postup využijete speciální hrnec. Podle kterých kritérií si ho koupit a na co byste při výběru měli pamatovat?

číst dále...

Nejprodávanější pomalý hrnec

Obsah

Chystáte hostinu nebo máte velkou rodinu a mnoho přátel? Chcete opravdového pomocníka do vaší kuchyně? My se dnes zaměříme na pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP605.  Ten si prostě zamilujete. Vaření pro velkou rodinu a přátelé je mnohdy zdlouhavé, řešení nabízí tento praktický a velice multifunkční hrnec od výrobce CrockPot.

4 nejlepších v kategorii Pomalý hrnec podle testů evropských magazínů
1.
Koupit Russell Hobbs »

Russell Hobbs 19790-56

Hodnocení uživatelů: 92%


Nejlepší hodnocení - pomalý hrnec v testech a recenzích - 46% na základě 138 hodnocení


2.
Koupit Crock-Pot SCCPBPP605-050 »

Crock-Pot SCCPBPP605-050

Hodnocení uživatelů: 85%

3.
Koupit Morphy Richards »

Morphy Richards Slow cooker Flavour Savour 4.5 Liter

Hodnocení uživatelů: 85%

Hodnoceno méně než 5x

Kapacita3,5 l
Výkon800 W
Zjistit cenu Morphy Richards »
4.
Koupit Morphy Richards »

Morphy Richards Slow cooker Flavour Savour 6.5 Liter

Hodnocení uživatelů: 45%

Hodnoceno méně než 5x

Kapacita5 L
Výkon800 W
Zjistit cenu Morphy Richards »

Vybíráme: pomalý hrnec (pokračování)

Co to je pomalý hrnec a jak se používá

Většina receptů na vaření v pomalém hrnci je z masa, nicméně v něm pohodlně připravíte také například i rýži.

Jednoduše hrnec naplníte surovinami, nastavíte časovač a dál už si ho všímat nemusíte, o vše se postará sám. Jídlo se vaří průměrně mezi 4 až 10 hodinami, a to při teplotě cca 95 °C, což znamená těsně pod bodem varu. Jakmile se hrnec vypne, dokáže navíc udržet jídlo ještě teplé.

Můžete si tak pokrm nechat připravovat zatímco budete v práci a po návratu budete mít hotovou večeři. Hrnec nezvyšuje teplotu pracovní plochy, nebezpečí tedy nehrozí a nemusíte se bát nechat ho fungovat bez dozoru.

Na co se zaměřit při výběru

Klíčovým kritériem pro výběr je tak především jeho velikost odvíjející se od počtu strávníků. Nejběžněji se vyskytujícími jsou hrnce o objemu 5 nebo 6 litrů. Ty vám budou stačit pro přibližně dvě až tři osoby. Nejmenší hrnce mají cca 1,7 litru a malé hrnce pořídíte již za ceny od několika stokorun. Pamatujte na to, že ho nikdy nesmíte naplnit úplně „na doraz”, to znamená, že v šestilitrovém hrnci nevyprodukujete celých šest litrů omáčky.

Vařit v něm zvládnete snadno, hrnce se jednoduše ovládají, nemusíte nic složitě nastavovat, postačí stisknout tlačítko. Multifunkční hrnce dokáží navíc kromě pomalého vaření také například i připravovat pokrmy na páře.

Na výběr jsou modely s digitálním časovačem, případně bez něj. Díky časovači si nastavíte dobu vaření a uvidíte i zbývající čas přípravy. Pokud váš vybraný model vybavený časovačem není, můžete si ho pak ještě dodatečně dokoupit.

Podívejte se rovněž na to, zda výrobce uvádí, jestli je následně možné nádobu také umístit i na plynový nebo elektrický vařič, což u novějších variant již nebývá problém. Případně zda je možné ji dát také do trouby na dopečení pokrmu. Jídlo z pomalého hrnce totiž nebude mít charakteristickou křupavou kůrku, což by někomu mohlo vadit. Nádobu lze umístit také do mikrovlnné trouby pro pozdější ohřátí hotového jídla. Bez problémů ji můžete mýt i v myčce nádobí, údržba pomalého hrnce je proto velmi jednoduchá.

Příkon vlastního hrnce většinou činí 250W, a to ještě nikoli po celou dobu vaření. Navíc se keramická nádoba vyznačuje tepelnou setrvačností. Přestože je tedy hrnec v chodu několik hodin, jeho provoz zůstává velmi úsporný. Zpravidla pak disponuje dvěma či třemi různými stupni vaření, případně může být programovatelný, takže se čas i teplota dá nastavit variabilně.

Za kolik nakoupit

U nákupu platí, že nejdražší neznamená nutně nejlepší. Ceny za kvalitní nerezový hrnec se pohybují od cca 1 500 Kč, rozhodně se tak nedejte zlákat značkovými výrobky za desítky tisíc korun. V případě, že se vám podaří rozbít hrnec nebo nádobu, za několik stokorun pořídíte bez potíží také náhradní.

Recenze Bionaire CrockPot SCCPBPP605

Aktuální cenu Bionaire CrockPot SCCPBPP605 vědí na HeureceKoupit »

Chystáte hostinu nebo máte velkou rodinu a mnoho přátel? Chcete opravdového pomocníka do vaší kuchyně? My se dnes zaměříme na pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP605.  Ten si prostě zamilujete. Vaření pro velkou rodinu a přátelé je mnohdy zdlouhavé, řešení nabízí tento praktický a velice multifunkční hrnec od výrobce CrockPot.

Základní představení pomalého hrnce Bionaire CrockPot SCCPBPP605

V současné době je pomalé vaření novým trendem. Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP605 je elektrický multifunkční hrnec. Tento moderní přístroj vám připraví jídlo bez jakékoliv asistence, takže u vaření můžete dělat i jiné činnosti nebo jen odpočívat. Velikost objemu činí 5,7 litru, což vám umožní připravit chutný a lahodný oběd pro celou rodinu i vaše přátelé. Díky maximálnímu příkonu 250 W, vám tento přístroj zajistí rychlé zahřátí a udržování teploty i při naplnění celého pomalého hrnce.

Suroviny stačí nakrájet či nastrouhat, vložit do pomalého hrnce, přikrýt skleněnou pokličkou a pustit digitální časovač. Pokrm není třeba ani míchat. Pomalé vaření získává výraznější chutě, protože vaříte s minimálním množstvím soli, koření a bez využití tuku. Tento hrnec je ideální volbou pro ty, kteří chtějí hubnout.

Parametry pomalého hrnce Bionaire CrockPot SCCPBPP605

 • kategorie - multifunkční, tlakové a speciální hrnce
 • výrobce - CrockPot
 • maximální příkon - 250 W
 • objem - 5,7 litru
 • rozměry - 36 cm x 26 cm x 24 cm (šířka x výška x hloubka)
 • hmotnost - 6 kg
 • počet porcí - 7

Vlastnosti pomalého hrnce Bionaire CrockPot SCCPBPP605

 • vyjímatelná nádoba se skleněnou poklicí
 • výborné těsnění
 • nádoba na pečení v klasické i mikrovlnné troubě
 • keramická nádoba, kterou můžete uložit do chladničky
 • odpojitelný kabel
 • 3 stupně výkonu - 1 stupeň na ohřívání, 2 stupně na vaření
 • časový spínač pro nastavení doby vaření

Funkce a vlastnosti pomalého hrnce Bionaire CrockPot SCCPBPP605

Jakýkoliv domácí spotřebič či pouze nádobí má své funkce a výhody. My se dnes zaměříme na jeho eleganci, jednoduchou údržbu, 3 nastavitelné stupně výkonu, úsporu energie a ostatní vlastnosti.

Elegance při vaření

S tímto hrncem připravíte během chvilky až 7 porcí jídla. Největší výhodou je úspora času a velice nízká spotřeba elektrické energie. Přístroj je vybaven třemi stupni ovládání výkonu - jeden slouží pro ohřívání a dva slouží pro vaření. Pomalý hrnec se hodí do každé kuchyně, jelikož je vyroben v elegantním nerezovém designu.

Jednoduchá údržba

Hrnec je vybaven keramickou nádobou, která je také ideální na pečení v mikrovlnné i klasické troubě. Keramická nádoba i skleněná poklice jsou omyvatelné.

3 stupně výkonu

Nakrájené suroviny vložte do keramické nádoby, která je vybavena nepřilnavým povrchem. Po zapnutí pomalého hrnce si vyberete jeden ze tří stupňů výkonu. Digitální časovač automaticky sleduje vámi nastavený čas a po jeho uplynutí se hrnec sám vypne, aby nedošlo ke spálení a vyšší spotřebě energie.

Spousta vitamínů a žádný tuk

Výhodou vaření v hrnci Bionaire CrockPot SCCPBPP605 je možnost přípravy jídla bez jakéhokoliv tuku. Pokrmy se nikdy nepřipalují, protože se z hrnce voda nikdy neodpařuje. Díky tomu je hrnec ideální pro všechny, kteří dodržují dietní stravování. U zeleniny jsou zachovány vitamíny a životy.

Voda se neodpařuje díky skleněné poklici, která je vybavena výborným těsněním. Voda se díky těsnění vrací zpět do hrnce. Během vaření můžete skleněnou poklici odejmout a jídlo dochutit či zahustit. Kdykoliv můžete přidat i další suroviny.

Úspora energie

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP605 disponuje úsporou energie. Dosahuje příkonu pouhých 250 W. Přístroj spotřebovává minimum proudu. Ingredience se průměrně vaří při teplotě 95 stupňů Celsia.

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP605 uvaří maso, omáčku i polévku

V tomto multifunkčním hrnci Bionaire CrockPot SCCPBPP605 připravíte široké množství pokrmů - těstoviny, rizoto, masové rolády, žemlovku, marmeládu, zeleninu, guláše, polévky, omáčky, plněné papriky nebo také francouzské brambory.

Díky nastavitelným stupňům výkonu si můžete nastavit i teplotu pro váš pokrm. Při vaření jistě oceníte i digitální spínač, který vám zobrazí zbývající čas přípravy pokrmu.

Výhody a priority pomalého hrnce Bionaire CrockPot SCCPBPP605

 • úspora energie a vašeho času
 • nízké náklady
 • multifunkční využití
 • přijatelná cena
 • 3 stupně výkonu
 • časový spínač pro nastavení doby
 • výborné těsnění

Tento multifunkční pomalý hrnec si zamiluje každý. Je vynikajícím a efektivním pomocníkem v každé moderní kuchyni, protože při vaření šetří čas a energii.

Aktuální slevy


DiskuzeCopyright KTERY.CZ 2018, kontakt: admin@ktery.cz, Messenger boti od MessengerBots.cz
x

Už odcházíte? Máme ještě co nabídnout!

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
Srovnat ceny pomalých hrnců na Heurece »