Vybíráme: Pulzní oxymetr

Pulzní oxymetr je malé, lehké zařízení používané ke sledování množství kyslíku v těle. Tento neinvazivní nástroj se bezbolestně připevní k prstu a posílá dvě vlnové délky světla prstem, aby změřil vaši tepovou frekvenci a množství kyslíku v krvi (okysličená a neokysličená krev totiž absorbuje světlo odlišně). Jakmile oxymetr dokončí hodnocení, na jeho obrazovce se zobrazí procento kyslíku v krvi, přicházející ze srdce - stejně jako vaše aktuální tepová frekvence. 

číst dále...

Nejprodávanější Pulzní oxymetr

3 nejlepších v kategorii Pulzní oxymetr podle testů evropských magazínů
1.
Koupit iHealth Wireless »

iHealth Wireless Pulse Oximeter PO3

Hodnocení v testech: 96%

Hodnocení uživatelů: 75%


Nejlepší hodnocení - v testech a recenzích - 85.5% na základě 7 hodnocení

Typ dobíjecí baterieLi-ion
Počet podporovaných baterií1
Šířka62 mm
Výška28 mm
Vlhkost (neprovozní)0 - 95 %
Barva produktuBílá
Teplotní rozsah úložiště-20 - 55 °C
Rozsah provozních teplot5 - 40 °C
Hloubka33 mm
Zjistit cenu iHealth Wireless »
Testujícídatum testuHodnocení
SFT-Magazin03/2014
velmi dobré (1,2)

2.
Koupit Beurer PO30 »

Beurer PO30

Hodnocení uživatelů: 84%


FunkceSrdeční frekvence
TypPulzní oxymetr
Zjistit cenu Beurer PO30 »
3.
Koupit Beurer PO80 »

Beurer PO80

Hodnocení uživatelů: 71%


FunkceSrdeční frekvence
TypPulzní oxymetr
Zjistit cenu Beurer PO80 »

Vybíráme: Pulzní oxymetr (pokračování)

Sycení krve kyslíkem (SpO2)

Vaše hodnota SpO2 je odhad množství kyslíku v krvi. Hodnota SpO2 95% nebo vyšší se obecně považuje za normální hladinu kyslíku. Hodnota SpO2 92% nebo méně (na hladině moře) však naznačuje, že vaše krev je slabě nasycená. Nedostatečná saturace může způsobit řadu nepříznivých zdravotních stavů - včetně bolesti na hrudi, dušnosti a zvýšení srdeční frekvence.

Oxymetr a koronavirus

Na internetu se objevuíj články, které označují přístroj jako vhodný pro detekci koronaviru a je pravdou, že pro detekci kondice těla je opravdu vhodný - pokud se hodnota pohybuje právě pod 95% nebo klesla o 2% a více, je to důvod pro to vyhledat lékaře nebo se nechat otestovat. Nicméně to, že hodnoty jsou na standardu autmaticky neznamená, že nejste nakaženi - průběh se totiž může u různých lidí lišit. 

Nedostatkové zboží? Posloužit mohou chytré hodinky 

Oxymetrem jsou vybavené také některé moderní chytré hodinky, jako třeba Garmin Fenix 6X nebo dostupnější Fitbit Versa 2.

 

Aktuální slevy


DiskuzeCopyright KTERY.CZ 2020, kontakt: admin@ktery.cz
x

Už odcházíte? Máme ještě co nabídnout!

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
Srovnat ceny na Heurece »