Nejprodávanější Dětské šicí stroje

5 nejlepších v kategorii Dětské šicí stroje podle testů evropských magazínů
1.
Koupit Carina Junior »

Carina Junior

Hodnocení uživatelů: 100%

Hodnoceno méně než 5x

Nejlepší hodnocení - v testech a recenzích - 50% na základě 4 hodnocení

Počet stehů6
Hmotnost4,3 kg
Maximální šířka stehu5 mm
Maximální délka stehu4 mm
TypDěti šicí stroj
Zjistit cenu Carina Junior »

2.
Koupit Janome Sew »

Janome Sew Mini de Luxe

Hodnocení uživatelů: 78%


Počet stehů10
VlastnostiZpětného šití
Hmotnost2,25 kg
Zjistit cenu Janome Sew »
3.
Koupit Elna Mini »

Elna Mini

Hodnocení uživatelů: 75%


Počet stehů8
PříslušenstvíSada jehel
Zjistit cenu Elna Mini »
4.
Koupit Klein Toys »

Klein Toys Nähmaschine für Kinder

Hodnocení uživatelů: 50%


Hmotnost0,64 kg
TypDěti šicí stroj
Zjistit cenu Klein Toys »
5.
Koupit small foot »

small foot company Profi (6423)

Hodnocení uživatelů: 44%

Vybíráme: Dětské šicí stroje (pokračování)

Každé malé švadlence udělá radost funkční šicí stroj s bohatým příslušenstvím. Dětské šicí stroje nejsou pouze hračkou, ale dokáží opravdu šít. Doporučuje se zakoupit stroj dítěti staršímu šesti let, kdy je dítě již samo schopno pochopit jisté funkce. Důležité také je, aby dítě dokázalo pracovat samostatně. Avšak u této práce by měla být přítomna dospělá osoba. Pro děti jsou vhodné šicí stroje menších rozměrů, protože jsou lehké na přenášení a samotné ovládání je dětem přizpůsobeno.

Jaká jsou kritéria při výběru dětského šicího stroje?

Před samotným výběrem dětského šicího stroje je důležité zaměřit se na následující otázky:

  • Kolik chcete investovat do nového šicího stroje pro vaše děti?
  • Jak často budou vaše děti používat šicí stroj?
  • Jaká je zručnost vašeho dítěte?
  • Co budou vaše děti nejčastěji šít?

Finančně lze dětský šicí stroj pořídit již od 300 Kč. Nejdražší stroje lze pořídit až za 2500 Kč. O vhodném dětském šicím stroji se doporučuje poradit se s odborníkem, který by vám měl být schopen dle vašich požadavků, doporučit stroj vyhovující potřebám vašich dětí. Před samotným výběrem je dobré zohlednit věk dítěte, jeho zručnost a zájem o šití a předchozí zkušenosti s prací na šicím stroji.

Základní představení dětských šicích strojů a jejich příslušenství

Dětské šicí stroje jsou určeny na občasné, ale plnohodnotné šití. Většina modelů je vyrobeno z běžné kovové konstrukce, kovových chapačů a standardních cívek. Oproti klasickým šicím strojům jsou tyto modely podstatně menší.  

Patky u šicích strojů

U dětských šicích strojů naleznete i systém MATIC, který je určen pro rychlou výměnu patek. Nabídka patek je standardní. V příslušenství naleznete nejčastěji patky overlockové, knoflíkové a zipové.

Počet stehů

Počet stehů se u jednotlivých modelů šicích strojů podstatně liší. Nejčastější počet stehů je 4, 6, 8 a 10.

Jaké existují typy dětských šicích strojů?

Na současném trhu existují dva typy dětských šicích strojů. Prvním z nich jsou regulérní dětské šicí stroje, které disponují jednouchým ovládáním. Druhým typem jsou mechanické a elektrické dětské šicí stroje, které patří do vyšší cenové kategorie. Jejich hlavní výhodou je možnost nastavení délka a šířky stehy.

Regulérní dětské šicí stroje

Regulární šicí stroje jsou vhodné pro zručnější švadlenky. Výhodou těchto strojů je jednoduché ovládání, většinou se ovládají jedním kolečkem. Stehy jsou u těchto modelů již přednastavené. Stroj i nožní spouštěč jsou klasických rozměrů.

Mechanické a elektrické dětské šicí stroje

Pokud se z vašeho dítěte klube módní návrhář nebo módní návrhářka, doporučujeme vybírat z šicích strojů, které mají možnost nastavit si délku a šířku stehu. U většiny modelů můžete najít i dekorativní stehy.

Mechanické šicí stroje

Mechanické dětské šicí stroje se ovládají pedálem, podobně jako auto. Nevýhodou je, že není vždy tak jednoduché zkoordinovat nohy a ruce.

Elektronické šicí stroje

Elektronické šicí stroje nabízejí širokou škálu dekorativních stehů. U většiny lze regulovat rychlost. Nevýhodou jsou vyšší pořizovací náklady.

Doporučuje se, aby u každého používání dětského šicího stroje byla vždy přítomna dospělá osoba. Pořídit si můžete i na stroj takzvaný chránič prstů, díky kterému vznikne jistá překážka mezi prsty a pohyblivou jehlou.

Aktuální slevy


DiskuzeCopyright KTERY.CZ 2018, kontakt: admin@ktery.cz, Messenger boti od MessengerBots.cz
x

Už odcházíte? Máme ještě co nabídnout!

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
Srovnat ceny na Heurece »