Recenze séra Lancôme Advanced Génifique - stačí jen kapka!

Na kvalitě naší pleti se podílí celá řada faktorů. Mezi ty nejdůležitější rozhodně patří geny, strava a životní styl, ale i poskytovaná péče. Co se týče genetiky, zde bohužel nemůžeme kvalitu či řadu problémů nikterak ovlivnit. Co však lze ovlivnit je životní styl a péče, kterou pleti věnujeme. Budeme-li se o pleť správně starat, můžeme řadu nedokonalostí či projevů stárnutí pleti výrazně zmírnit. Jedním z ideálních produktů na řadu problémů jsou pleťová séra. Otestovala jsem pro vás jedno z nejoblíbenějších sér na trhu, a to Advanced Génifique od značky Lancôme. Dostojí produkt svému jménu a skutečně aktivuje mládí? Jak jsem s ním po více jak roce spokojena se dozvíte v následující recenzi.

Kde koupit Lancôme Advanced Génifique?


Toto sérum je jedno ze světově nejrozšířenějších vůbec. Dle statistik se prodá jedna lahvička cca každých 10 sekund. Jak Lancôme uvádí je toto sérum určeno pro každou ženu bez ohledu na její věk, či typ pleti. Musím se přiznat, že jsem z tohoto faktu měla celkem obavy. Přeci jen jsme většinou zvyklé, že například pleťové krémy se liší dle věkových skupin, pro které jsou určeny, ale i dle problematiky dané pleti. Stejně tak séra nebývají takto „univerzální“.

lancome1

V čem tkví největší zázrak?

Rozhodně v netypickém složení výrobku. Lancôme Advanced Génifique sérum obsahuje celou řadu probiotik a prebiotik, neboli dobrých bakterií, které pomáhají naší pleti ke zlepšení textury a celkovému projasnění.

Dále v jedné lahvičce nalezneme například kyselinu hyaluronovou nebo pro-xylane.

Konzistence a nanášení séra

Pro mě je konzistence opravdu příjemná a nelepivá. Nejsem příznivcem pleťových sér na olejové bázi. Prostě mi nejsou na pokožce příjemná, mám s nimi pocit opatlané pleti. Za mě je tedy tato konzistence ideální. Na první pohled se jedná o trošku hutnější texturu, ale sérum se skvěle vpíjí do pokožky a nezanechává mastný ani lepivý film. Již po pár sekundách od nanesení je pokožka na dotyk suchá a neuvěřitelně jemná. Je tedy možné za relativně krátkou chvíli nanést denní či noční krém.

lancome2

Co se nanášení séra týče i zde je vše promyšleno do nejmenšího detailu. Víčko lahvičky je opatřeno samodoplňujícím kapátkem. To se pokaždé při zavření lahvičky samo doplní a vy jen kapátkem určujete potřebné množství, ale nemusíte se zabývat nabíráním séra. I díky vzniklému podtlaku, při kterém dochází k plnění kapátka, vypotřebujete skutečně celou lahvičku bez námahy. Já sama jsem na jednu aplikaci používám pouze dvě kapičky séra, které mi bohatě vystačí na celý obličej a jednu kapičku na krk. Sérum pokaždé vmasíruji do vyčištěné pleti a následně nanesu denní/noční krém. Věřte, že stačí opravdu kapka!

lancome3

Výsledky po 1.týdnu používání

Když sem začala toto sérum testovat, počítala jsem s tím, že je třeba si na výsledky počkat. Velkým překvapením však bylo, že změny jsou viditelné již po týdnu používání. Určitě si říkáte, že přeci nelze po týdnu používání zaznamenat výrazné změny a ani nebudu tvrdit, že po pouhém týdnu dojde k vyhlazení veškerých vrásek. Jedna obrovská změna se však již po týdnu dostavila a tou je sjednocení tónu pleti a celkové projasnění. Najednou jsem měla pocit, že má pleť skutečně září aniž bych na pleť nanášela make-up či jinou dekorativní kosmetiku.

Výsledky po měsíci používání

Dle mého názoru je měsíc ideálním ukazatelem, zda nám nové produkty sedí či ne. A přiznám se, že po měsíci jsem si byla jistá, že k tomuto séru se budu s radostí vracet. A taky že jo! Zpočátku jsem testovala pouze 30ml balení, ale jako další už sem zvolila větší variantu, tedy 75ml, která je dle mého naprosto ideální, jelikož ji sebou můžete vzít i do letadla.

Výsledky jsou opravdu ohromující. Myslím si, že co se týče tvorby vrásek či nerovnoměrné pigmentace pleti, mám opravdu dobré geny. Ale přeci jen před začátkem používání jsem měla problémy s drobnou začínající vráskou na čele (ve 28 letech se ani není čemu divit) a s mdlou pletí. A musím říct, že oba tyto mé problémy Lancôme Advanced Génifique vyřešil na jedničku. Vrásku na čele se podařilo již po měsíci používání potlačit a vyhladit a pleť je opravdu zářivá. Pravdou je, že se jednalo o drobnou vrásku, ale věřím, že sérum si skvěle poradí i s těmi hlubšími (samozřejmě musíme počítat, že bude třeba delší časový interval používání). Dalším příjemným bonusem je celkové vypnutí pleti, ale i dokonalá hladkost.

V současné době je to již rok, co toto sérum používám a přiznám se, že sama od sebe ani nemám potřebu testovat žádná jiná, protože toto funguje dokonale. I proto jím plánuji obdarovat některé příbuzné.

Kdy si pořídit Lancôme Advanced Génifique a celkové hodnocení produktu

Z vlastní zkušenosti doporučuji začít s užíváním pleťových sér co nejdříve. Ideálně kolem 25.roku, kdy dochází ke snižování tvorby kolagenu a začínají se na pleti vyskytovat první drobné vrásky. Toto sérum je však ideální skutečně pro každou ženu. Pokud tedy chcete zainvestovat do produktu, který vám skutečně prospěje, mohu s čistým svědomím doporučit právě tento. Bohužel pořizovací cena je vyšší, a tak chápu, že není dostupnou variantou, pro každou ženu, ale věřte, že stačí použít skutečně cca dvě kapky ráno a dvě večer a pleť vypadá skvěle. Já se se svou 75ml lahvičkou po více jak roce blížím ke dnu, ale za mě je poměr cena/výkon odpovídající skvělému výsledku.

 

Plusy:

+ výsledky viditelné již po prvním týdnu užívání

+ silné sérum

+ skvělé vypnutí pleti a vyhlazení vrásek

+ projasnění pleti a dobrá hydratace

+ celkové omlazení

+ příjemná nelepivá konzistence, která se skvěle vpíjí

+ samodoplňující kapátko

+ univerzálnost produktu (určen pro všechny věkové kategorie a typy pleti)

 

Mínusy:

- vyšší pořizovací cena

Autor: , Publikováno: 19.11.2019

Celkové hodnocení produktu Lancôme Advanced Génifique redakcí Který.cz
98%

čtěte také:

Pleťová séra - k čemu slouží a proč se vyplatí do nich investovat?

Na naši pleť působí řada faktorů, které na ni mají neblahý vliv. Výsledkem jsou pak například vrásky, tmavé skvrny či mdlost pleti. Tyto problémy, které se pomalu plíží do vzhledu naší pokožky je však možné potlačit kvalitní péčí. Chceme-li tyto neduhy řešit, pleťové sérum je více než vhodným pomocníkem, který odvede svou práci na jedničku. Většina žen ho však nezařazuje do každodenní rutiny péče o pleť. Pravidelná aplikace séra však dokáže zázraky.

Číst celý článek ...

Nejprodávanější v této kategorii


Nejlépe hodnocené pleťová séra


Diskuze


Napsat komentář

Máte s nějakým výrobkem zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Napište nám komentář.