Značka: Dermalogica

Společnost Dermalogica byla založena v roce 1986 a dodnes sídlí v Carsonu v Kalifornii. Dermalogica se zabývá vývojem a prodejem produktů pro osobní péči. V širokém portfóliu produktů nalezneme přípravky na čištění pleti, exfoliační přípravky, pleťová séra a krémy, primery, tónované pleťové krémy a celou řadu dalších přípravků. V začátcích byl však pouze Mezinárodní institut pro dermální péči (první na světě), ve které probíhali kurzy ohledně péče o pokožku. Ty byly vedeny majitelkou, licencovanou instruktorkou a terapeutkou přes kůži Jane Wurwandovou. Až právě v roce 1986 spolu s manželem Rayem uvedli na trh první kosmetickou řadu. Největší předností pečujících produktů této značky je absence veškerých dráždivých látek, kterými je alkohol, lanolin, minerální oleje, mikroplasty, parfemace či umělá barviva. Společnost aktuálně působí ve více než 100 zemích světa.

Image description
Kosmetika dekorativní kosmetika přípravky na tvář make-up

Recenze Dermalogica Sheer Tint - společně vstříc letním dním

Konečně jsou zpět teplé dny plné slunečních paprsků. Osobně jsem se jich nemohla dočkat hned z mnoha důvodů. Ať už se bavíme o letních grilovačkách, volných dnech strávených u vody, odložení teplých svrchníků a bot, ale i nahrazení hutnějších hydratačních krémů, krycích make-upů a obecně přechod na přirozenější vzhled pleti. Máte-li to stejně jako já, pak čtete ten správný článek. Dnes se totiž budu věnovat tónovanému krému Sheer Tint od mé oblíbené kosmetické značky Dermalogica. Jak jsem s ním spokojená a kdy je ideální jej používat? To vše se dozvíte v mé recenzi.

Číst dále
Image description
Kosmetika Péče o pleť přípravky na čištění pleti

Recenze Dermalogica Ultracalming cleanser - zklidnění i té nejcitlivější pokožky?

Po více jak dvou měsících testování přicházím s další recenzí z oblasti čistící kosmetiky. Opět jsem sáhla po produktu od značky Dermalogica, konkrétně po čistícím gelu Ultracalming cleanser. Zda bych jej doporučila a pro koho je vhodný se dozvíte z následujících řádků.

Číst dále
Image description
Kosmetika Péče o pleť přípravky na čištění pleti

Recenze Dermalogica Age Bright Spot Fader - čarovná hůlka pro lokální péči

Jestli se nějaké produkty pro mě staly návykovými, tak to jsou rozhodně ty od značky Dermalogica. Od dvou produktů na čištění pleti se má sbírka rozrůstá o další a další přípravky. A já se s vámi velmi ráda podělím o mé zkušenosti s nimi. Dnes jsem se rozhodla představit vám produkt, který sebou beru doslova všude. Jedná se o Age Bright Spot Fader, přípravek pro lokální péči o bolestivé pupínky a zánětlivá místa.

Číst dále
Image description
Kosmetika Péče o pleť pleťová séra

Recenze Dermalogica AGE bright clearing serum – silná zbraň proti akné

Najít vhodnou péči pro problematickou pleť bývá často složitým procesem. Mnohdy koupíme celou řadu přípravku, některé nepomohou vůbec a některé naše problémy ještě zhorší. U problematické pleti je vhodné péči prokonzultovat s odborníkem, jelikož za ucpanými póry a vznikem akné mohou stát i jiné problémy než mastná pleť či hormonální výkyvy. V dnešní recenzi jsme pro vás otestovali sérum od značky Dermalogica – konkrétně Age bright clearing sérum. Jak v našem testu obstálo a vyplatí se do něj investovat? To vše se dozvíte právě u nás.

Číst dále
Image description
Kosmetika Péče o pleť Přípravky na čištění pleti

Recenze: Dermalogica - když je pleť opravdu čistá

To že je správné čištění pleti nejdůležitějším krokem ke zdravé, svěží tváři bez vrásek jste jistě už slyšeli. Díky kvalitně vyčištěné pleti totiž dostane vaše pokožka prostor pro správnou regeneraci. Následně i všechny krémy a séra, která na ni nanesete budou správně vstřebávána a splní tak svůj úkol na jedničku. Nalézt však vhodné produkty pro naši pleť není vždy snadné. Dle vlastní zkušenosti vím, že se mnohdy jedná o několika letý cyklus pokusů a omylů.

Číst dále

Pár zajímavostí nakonec:

  • Produkty společnosti Dermalogica jsou cruelty-free, tedy nejsou testovány na zvířatech

  • Kromě 4 výrobků, jsou všechny výrobky na trhu certifikované jako veganské produkty

  • Většina obalů je ekologicky udržitelná, do konce roku 2020 bude 90% obalů recyklovatelných, nebo ekologicky rozložitelných