Test chytrých

hodinek 2018

Trh chytrých hodinek se hodně rychle mění, a tak je aktuálnost testu jedním z nejdůležitějších kritérií. Jaké jsou nejlepší smartwatch pro rok 2018?

Hodnocené produkty

Nejprodávanější
Image Description

Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular) (42 mm)

Aktuální cena Apple Watch Series 3 42mm v českých e-shopech:
Kč -
(Zdroj: Heureka.cz , )

"... Aktivní mobilní připojení vybíjí jinak odolnou baterii SmartWatch-Akku ... velmi rychle. ... Jsou odolné proti ponoření až do hloubky 50 metrů, jsou vybaveny všemi běžnými senzory od snímače okolního světla až po snímač tepové frekvence a podporují hlasové ovládání Siri. Kromě toho obsahují dvoujádrový procesor, který nevyžaduje, aby jeho uživatelé čekali na své aplikace nebo menu. ..."

Vaše hodnocení:
Image Description

Samsung Gear S3 frontier

Aktuální cena Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 v českých e-shopech:
Kč -
(Zdroj: Heureka.cz , )

"Naštěstí společnost Samsung zachovala intuitivní provozní koncept známý od svého předchůdce Gear S2 a vylepšila ho jen v detailech. ... Tyto chytré hodinky mají tu nejvyšší provozní kvalitu v neposlední řadě i díky silnému hardwaru. Dvoujádrový SoC Samsung Exynos 7270 vyřešil všechny zadané úlohy při testech okamžitě a displej AMOLED s rozlišením 360 x 360 pixelů prezentoval obsah velmi ostrý a bohatý na kontrast."

Vaše hodnocení:
Image Description

Huawei Watch 2

Aktuální cena Huawei Watch 2 v českých e-shopech:
Kč -
(Zdroj: Heureka.cz , )

"... Navzdory nízké ceně nemusí kupující u funkcí a výkonnosti hledat žádné kompromisy. V procesoru Huawei Watch 2 funguje rychlý procesor Qualcomm Snapdragon 2100 APQ8009W s Androidem Wear 2.0, který v testech ukázal funkčnost bez žádných zádrhelů nebo zpoždění. ... Pokud jde o životnost baterie, Watch 2 vydržely o něco více než 22 hodin, což je úroveň mírně pod průměrem všech testovaných zařízení. ..."

Vaše hodnocení:
Image Description

Casio WSD-F20

Aktuální cena na Amazonu:
12625 Kč (499EUR)
Koupit

"... Téměř 6 cm široké chytré hodinky se zdají být vhodnější na jemné zápěstí, ale velmi pohodlně se nosí díky měkkému plastovému náramku. ... Hodinky zobrazují všechny své inteligentní a vnější funkce na barevném displeji s rozlišením 320 x 300 pixelů, který je snadno čitelný i na přímém slunečním světle. ... Při aktvnom modulu GPS se ale baterie hodinek vybila relativně rychle. ..."

Vaše hodnocení:
Image Description

Asus ZenWatch 3 (WI503Q)

Aktuální cena na Amazonu:
5794 Kč (229EUR)
Koupit

"... Podobně jako u klasických analogových hodinek, dokáží i chytré hodinky Asus trvale a automaticky snižovat jas displeje AMOLED s rozlišením 400 x 400 pixelů, který v testu přinesl ostré barevné zobrazení. ... Přestože v ZenWatch 3 s Qualcomm Snapdragon Wear 2100 je ve skutečnosti rychlý procesor, nedosahoval parametry ostatních chytrých hodinek. ..."

Vaše hodnocení:
Zdroj a celý test: com! professional (něměcky), TestBerichte.de

Nejprodávanější produkty


Diskuze


Napsat komentář

Máte s nějakým výrobkem zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Napište nám komentář.