Test 360

stupňových akčních kamer 2018 Computerbild

- Computerbild

360 kamery nabírají na oblíbenosti a není se čemu divit. Jsou totiž prostředkem k vytváření dnes tak často skloňované a stále rozšířenější virtuální reality. Video pak lze použít jak pro přehrání na mobilním telefonu, kde se v prostoru pohybujete pomocí směrových čidel telefonu, tak i pro specializované brýle pro virtuální realitu. Například Garmin Virb 360 natáčí 4K video, má GPS a výškový senzor, výjimkou není ani stabilizace obrazu. Ve 360 kamerách je budoucnost a i když se zatím jedná o první generaci, tak výsledky jsou velmi dobré - hlavní nevýhodou je relativně vysoká cena.

Hodnocené produkty

Nejprodávanější
Image Description

Garmin Virb 360

Aktuální cena Garmin Virb 360 v českých e-shopech:
Kč -
(Zdroj: Heureka.cz , )

Garmin natáčí v rozlišení 5,2K a poskytuje dobrou kvalitu obrazu. Navíc nejsou spojovací místa mezi záběry po složení téměř viditelná. Díky funkci GMetrix se dá přidat měření hodnot pomocí senzorů jako rychlost nebo poloha.

Vaše hodnocení:
Image Description

GoPro Fusion

Aktuální cena na Amazonu:
18469 Kč (729.99EUR)
Koupit

... GoPro natáčí videa, která oslovují, je jednoduchá, co se týče obsluhy, a s OverCapture se filmový materiál dá ještě lépe a mnohostranněji využít. Na aplikaci pro mobilní telefon se však GoPro musí ještě zapracovat, aby výsledný záběr byl stejně přesvědčivý jako se softwarem v domácím počítači.

Vaše hodnocení:
Image Description

Samsung Gear 360 (2017)

Aktuální cena Samsung Gear 360 2017 v českých e-shopech:
Kč -
(Zdroj: Heureka.cz , )

360° kamera od Samsungu existuje už ve druhé generaci. Natáčí v rozlišení 4K a v testování prováděla úkony velice přesvědčivě.

Vaše hodnocení:
Image Description

Ricoh Theta V

Aktuální cena Ricoh Theta V v českých e-shopech:
Kč -
(Zdroj: Heureka.cz , )

Nový model kamery Ricoh si zachovává plochý design předchůdce a poskytuje dobrou kvalitu záznamu v rozlišení 4K. Nová Theta ovšem nemá opět žádný displej pro nejdůležitější informace a doba akumulátorového záznamu byla s asi 39 minutami velmi krátká.

Vaše hodnocení:
Zdroj a celý test: Audio Video Foto Bild (něměcky), TestBerichte.de

Nejprodávanější produkty


Diskuze


Napsat komentář

Máte s nějakým výrobkem zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Napište nám komentář.