Mamibot Mopa 580 - vytírat lze i s pomocí akumulátoru

Usnadněte si vytírání a péči o podlahu s moderním elektrickým mopem. Už žádné šmouhy a zdlouhavé leštění. S pomocí toho správného pomocníka hravě získáte perfektně lesklou a navoskovanou podlahu. Elektrický mop šetří čas a přináší mnohem lepší výsledky.

Kde koupit Mamibot Mopa 580?


Jen velmi málo lidí má zálibu ve vytírání podlahy a pro všechny ostatní jde o nutné zlo. Co si zkusit zpříjemnit? Elektrický mop Mamibot Mopa580 má plně nastavitelnou rukojeť. Přizpůsobíte si pracovní úhel o rozsahu 80 stupňů, takže vytřete i hůře dostupná místa, pokud je pod nimi dostatek místa na celkem robustní mechanismus vytírače.  Pod nižší sedačku se úplně nedostanete, ale pod skříňku nebo postel ano a s celkem malou námahou lze i tady vytřít celkem důkladně. Jediným problémem jsou rohy, kam se kruhovými hadry úplně dokonale nedostanete.

Veškeré funkce, jako jsou rozprašování vody pro vytírání, voskování a samotné mopování jsou ovladatelné pomocí jednoho zmáčknutí tlačítka. Přívětivou ovladatelnost tak ocení naprosto každý. Snadné vytírání usnadňuje také fakt, že elektrický mop funguje na akumulátor, takže se nikde nepletou a nemotají kabely.

Ranní nebo večerní úklid bez rušení ostatních

Rádi uklízíte brzo ráno nebo naopak v pozdějších večerních hodinách, ale bojíte se, že by elektrický mop působil příliš rušivě? Vaše obavy jsou naprosto zbytečné, protože výjimečně tichý chod mopu má hlasitost pouze 60 dB. Bez problémů tak zvládnete úklid během odpoledního spánku dětí i kdykoliv jindy a naprosto bez omezení.

Špína už se neschová

Při klasickém vytírání se stává, že vlivem nedostatečného osvětlení prostě danou špínu přehlédnete a znečištěné místo vynecháte. Z toho důvodu je elektrický mop Mamibot Mopa580 vybaven praktickým LED podsvícením.

Dávkování vody šetrné k podlaze

Laminátové či nejrůznější dřevěné podlahy jsou náchylné k přílišné vlhkosti. Vlivem špatné techniky vytírání tak mohou potrápit nejrůznější mokré skvrny a zbytečně snižujete životnost podlahy. S použitím elektrického mopu se uvolňuje přesně takové množství vody, jaké je potřeba. Nevzniká žádný velký tlak na podlahu ani nedochází k hromadění přílišné vlhkosti.

Díky své šetrnosti je elektrický mop vhodný pro všechny druhy pevných podlah. Oceníte ho pro vytírání dřevěné, laminátové, vinylové, PVC či například mramorové podlahy.

Kotouče z nanovlákna pro precizní čištění

Hlavním lákadlem jsou především odolné kotouče z nanovlákna s vysokou absorpční schopností. Ty si poradí se zachycením nejrůznějších nečistot včetně chlupů a vlasů. Na hlavici mopu jsou upevněny s pomocí suchého zipu, takže i následné čištění je snadné a rychle hotové. Speciální kotouč na voskování umožní rychlé a precizní ošetření podlahy.

O perfektní výsledek během vytírání a leštění či voskování se postarají výkonné duální motory. Ty zvládnout bez problémů fungovat i při větší zátěži. Elektrický akumulátorový mop Mamibot Mopa580 si poradí i s většími plochami a úklidem průměrně velkého domu.

Zkušenosti z používání

Jakkoliv doposud zněl text až nadmíru pozitivně, tak samozřejmě i zde najdeme věci, které je potřeba před koupí vzít v úvahu. I když robot není nikterak velký, tak je pořád větší než klasický mop, a tak jsou zákoutí, kam se akumulátorový mop nedostane úplně uspokojivě. Taktéž je potřeba počítat s tím, že vytírací utěrky během vytírání nijak nečistíte, a tak při velmi znečištěné podlaze je vhodné je během vytírání vyměnit nebo propláchnout ručně. Taktéž je vhodné občas mikrovláknové utěrky vyprat v pračce.

Závěrem se sluší říct, že za cenu okolo tří tisíc korun si myslím že je robotický mop pomocníkem, který se v domácnosti vyplatí mít. I s citlivou dřevěnou podlahou si poradil velmi dobře a dokázal ji vytřít s použítím méně vody, což je u tohoto druhu podkladu žádoucí.  Ušetří spoustu námahy i času a jeho krouživé pohyby vlastními rukami nikdy nenapodobíte. I díky tomu čistí rychle a efektivně a stačí jej opravdu jen držet a směrovat, není nutné na něj nikterak tlačit. Pohyb nahoru a dolů je s ním velmi snadný, do stran se občas trochu perete s otáčivou konstrukcí, ale není to nic hrozného.

Autor: , Publikováno: 19.11.2020

Celkové hodnocení produktu Mamibot Mopa 580 redakcí Který.cz
95%

Nejprodávanější v této kategorii


Diskuze

Image Description
Michal hlousek
19.10.2023

Chci se prosim zeptat.zakoupil jsem identicky mop od firmy aircraft a jak pisi dizajn a vse je stejne.mam problem z baterii.mop jsem pouzil tak 15× a od te doby nepouzivam na zaklade nedobijeni baterie.modre led svwtlo na baterii jen parkrat problikne a zhasne.jelikoz jsem vyrobek zakoupil ve velke britanii nemam sanci na reklamaci.je mozno zakoupit baterii primo od vas????


Napsat komentář

Máte s nějakým výrobkem zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Napište nám komentář.