Galvanická žehlička Beautyrelax Multicare – i malý přístroj dokáže velké věci!

Situace posledních měsíců nás všechny přinutila k mnohým změnám. Z nastalé situace si můžeme odnést i pár pozitiv a nenahlížet na poslední měsíce jen negativně. Od mnohých zvyklostí jsme však museli upustit a najít jakési kompromisy. Těmito zvyklostmi myslím například pravidelnou návštěvu oblíbených restaurací, kin, kadeřnictví, kosmetiky, manikúry/pedikúry či dalších zkrášlujících procedur, které jsme tak nějak považovali za samozřejmost. Co se péče o vzhled týče, osobně jsem naprosto v pohodě s odložením návštěvy kadeřnice, ale bohužel absence pravidelné návštěvy kosmetického salonu mi chybí. Kord teď, kdy nošení roušek pleti opravdu neprospívá. Rozhodla jsem se tedy zlepšit domácí péči a ušetřené peníze za neuskutečněné návštěvy kosmetičky jsem investovala do nového přístroje – galvanické žehličky.

Kde koupit Beautyrelax Multicare (BR-1280)?


(cena v e-shopu)

Na problémy s pletí si poslední dobou stěžuje řada žen. Na kvalitě pleti se aktuálně podepisuje řada negativních faktorů – stres, ovzduší, nošení roušek, méně sluníčka v pochmurných dnech a absence možnosti odborného ošetření. Všechno výše zmíněné se podílí jak na vzniku akné, tak i drobných vrásek či prohlubování vrásek stávajících.

Existuje řada zastánkyň tvrzení, že jedinou cestou k pleti bez akné, vrásek, pigmentových skvrn a dalších neduhů je volit invazivní metody péče. Nikomu nevyvracím jeho názor a je naprosto v pořádku dělat ohledně své pleti vlastní rozhodnutí, která kolikrát invazivní cestou dopřávají kýžené výsledky rychleji než neinvazivní metody.

Já patřím ke skupině žen, které se snaží pleti dopřávat neinvazivní péči a co nejvíce podporuji její přirozené schopnosti a vlastnosti. A myslím, že správná péče a kvalitní kosmetika růže přináší a v budoucnu bude veškerá vynaložená péče ještě viditelnější. Těžko mohu shledat markantní změny teď, když jsem čerstvá třicátnice s jednou drobnou vráskou na čele a jinak řekla bych pouze s běžnějšími problémy v podobě ucpaných pórů a občasného akné. Neříkám, že třeba v budoucnu nevyhledám invazivní pomoc například na vyplnění vrásek, teď chci ale zapracovat na tom, abych tyto kroky minimálně co nejvíce oddálila.

S čím nám může galvanická žehlička pomoci?

Pokud o galvanické žehličce přemýšlíte, určitě vás mile potěší že ji lze používat na pokožku celého těla. V obličeji a na krku (případně na pokožce dekoltu) pomáhá v boji s vráskami, ztrátou elasticity, v problémech s akné, ale i různou pigmentací pokožky či dokáže zatočit s černými kruhy pod očima. Hloubkově pleť čistí a hydratuje. Na pokožce těla můžete galvanickou žehličku používat k zatočení s celulitidou, striemi či povislou kůží. Její využití je tedy vcelku pestré a myslím, že má co nabídnout každé ženě.

Jak galvanická žehlička funguje?

Základním kamenem funkčnosti je galvanoterapie, kdy galvanický proud nastolí dočasnou nerovnováhu v buňkách. Tyto buňky jsou proudem nuceny k tomu, aby začaly fungovat jako dříve. Prostřednictvím vzniklé buněčné energie je pleť lépe prokrvována, dochází k jejímu vypnutí a dodané látky jsou lépe absorbovány. Galvanické proudy jsou v kosmetické péči používány téměř 50 let. Pro domácí péči jsou celkem nováčkem a nabídka přístrojů není až tak velká.

Galvanický proud dále urychluje metabolický cyklus v každé vrstvě kůže včetně té nejhlubší, do které se nedostane žádné sérum či sebelepší pleťový krém. I proto lze používat galvanickou žehličku třeba na zmiňovanou celulitidu.

U kvalitnějších a ve většině případů i dražších žehliček se setkáme ještě s funkcí iontoforézy, fungující na jednoduchém principu kladných a záporných iontů. Kladně nabité částice jsou odpuzovány stejně nabitými póly a přitahovány těmi zápornými a naopak. Pokud je galvanická žehlička vybavena funkcí iontoforézy, je třeba péči o pleť rozšířit ještě o dva speciální produkty. Záporně nabitý čistící gel a kladně nabitý pečující a vyživující gel.

Při pravidelném a správném používání dokáže galvanická žehlička napravit řadu našich prohřešků, ale i výrazně zpomalit ztrátu elasticity a vznik vrásek, bez použití invazivních metod a skalpelu.

Na co se při výběru galvanické žehličky zaměřit:

  • Možnost výběru z více možností terapie
  • Snadná obsluha přístroje
  • Možnost nastavovat intenzitu ošetření (oceníte i při používání galvanické žehličky na jiných partiích těla)

Jakou galvanickou žehličku jsem zvolila já?

Již výše jsem zmiňovala, že trh s galvanickými žehličkami není až tak obsáhlý a recenze na jednotlivé přístroje prakticky neexistují. Na internetu, a hlavně instagramu, se objevují reakce na jednu galvanickou žehličku, jejíž pořizovací cena už pro mě byla opravdu hodně vysoká a odpovídala cca osmi návštěvám u mé kosmetičky.

Galvanická žehlička Beautyrelax Multicare

Nakonec jsem na základě prostudování veškerých funkcí zvolila galvanickou žehličku Beautyrelax Multicare. Všechny „schopnosti“ přístroje jsem si mohla detailně prostudovat, díky skvělým popiskům. I s cenou jsem nakonec byla spokojená, jelikož prostě nemůžeme očekávat, že si koupíme přístroj za 1000,- Kč, který dokáže zázraky a zvládne nahradit dražší a výkonnější přístroje z kosmetických salónů, nebo nám pomůže vyhnout se ještě dražším invazivním zákrokům. Musíme počítat s tím, že nějaká větší investice je prostě nutná.

Co Beautyrelax Multicare nabízí?

Velkou předností této galvanické žehličky je snadná obsluha, kterou zvládne každý, ve spojení s výjimečnými výsledky, na které jsme zvyklé od profesionálů. Přístroj kombinuje 6 různých typů ošetření, které jsou v dermalogii a estetice nejpoužívanější. Beautyrelax Multicar při pravidelném užívání pomáhá hned v několika oblastech:

1) Zlepšení pružnosti pleti

2) Pokožka bude vypadat zdravěji a svěžeji

3) Eliminace jemných mimických vrásek

4) Vytažení význačných kontur obličeje

5) Mikromasáž obličejových svalů

6) Lepší okysličování podkožní tkáně

7) Zmírnění otoků v obličeji

8) Zlepšení vstřebávání kosmetických přípravků

9) Úspěchy v boji s ucpanými póry a akné

Hlavice přístroje byla navržena tak, aby zvládla 6 různých způsobů ošetření pleti a zároveň aby byla velmi výkonná. Výsledkem je přístroj, který lze používat jak v kosmetických salónech, tak i ve vaší koupelně.

Obsah balení a přístroj

Galvanická žehlička Beautyrelax Multicare dorazila ve velmi elegantní bílo zlaté krabičce. Uvnitř se nacházel přístroj, nabíječka, sametový pytlíček na přístroj a ubrousky pro používání žehličky. Bohužel balení neobsahuje žádný návod, který jsem v češtině na internetu neobjevila. Proto jsem pro vás na konci článku menší návod připravila.

Obsah balení Beautyrelax Multicare

Přístroj jsem asi čekala o něco menší. Ale dobře se v ruce drží, neklouže a zároveň má ideálně umístěn displej i tlačítka. Zpředu je vyveden v lesklé černé barvě, zadní část je naopak bílá. Vzhled je za mě luxusní, ale celkem nepraktický na údržbu, jelikož na přední straně vidíte každou kapičku a musíte žehličku po každém použití "přeleštit".

Zadní protiskluzová strana přístroje Beautyrelax Multicare

Ovládání

Na ovládání přístroje není nic složitého. Obsluha probíhá přes pouhá dvě tlačítka. Tím spodním přístroj zapnete/vypnete a zároveň i měníte programy péče. Dlouhé stisknutí slouží k aktivaci přístroje, krátké zmáčknutí naopak k přepínání procedur.

Vrchní tlačítko slouží pouze ke změně intenzity dané procedury. Tu můžeme volit u programu CLEAN, MOISTURE a EMS UP. Na výběr je z pěti intenzit. Co bych uvítala je paměť na naposledy používanou intenzitu. V okamžiku, kdy člověk používá nejvyšší stupeň je neustálé přepínání celkem otravné. Navíc u každého přepnutí na následující proceduru musíte intenzitu nastavovat opět od té nejnižší.

Ovládací tlačítka galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Používané technologie přístroje Beautyrelax Multicare

Galvanická žehlička Beautyrelax Multicare kombinuje 6 nejpoužívanějších a nejúčinnějších kosmetických technologií, díky kterým s přístrojem dosáhnete neuvěřitelných výsledků. Pojďme si představit všechny druhy péče:

Radiofrekvence

Díky technologii radiofrekvence dokáže přístroj produkovat energii v podobě radiofrekvenčních vln. Ty se promění do tepelné energie, která pronikne až do vrstvy dermis. Zde působí pozitivně na tvorbu kolagenu a elastinu. Radiofrekvenční vlny můžete cílit na místa, která potřebujete zlepšit. Lze tak řešit jemné mimické vrásky, tmavé kruhy pod očima, remodelovat kolagenová vlákna či zvýšit pružnost obličejových kontur. Můžete používat na zpevnění a zpružnění pleti či pokožky celého těla, potlačovat projevy celulitidy a strií, nebo pečovat o nejrůznější jizvičky.

Galvanický proud

Využití galvanického proudu je jednou z nejrozšířenějších kosmetických metod péče o pleť. V krátkém čase lze dosáhnout skvělých výsledků. Při přiložení hlavice k pleti dochází k uzavření obvodu a lze tak začít používat kladné či záporné náboje. Je třeba používat přípravky určené ke galvanizaci, které vodí a zároveň po nich přístroj krásně klouže po pleti. Kladný náboj je určen k hloubkovému čištění pleti, záporný naopak k hloubkové výživě a „zažehlení“ krémů, sér a dalších vyživujících přípravků. Díky galvanickému proudu dochází k uvolňování pórů, zvyšování schopnosti pleti vstřebávat séra a krémy, zvyšuje se elasticita pleti, dochází k redukci mimických vrásek či se remodelují kolagenová vlákna.

EMS elektrické pulzy

EMS elektrické pulzy díky optimalizovanému výkonu cílí na obličejové svaly, které jsou zodpovědné za mimiku obličeje. Během života tyto svaly postupně ochabují. S užitím těchto impulzů je lze posilovat a zlepšovat pokožku a její celkovou elasticitu. Jde o jedinou výraznější proceduru, která i při nejnižším výkonu způsobuje lehounké záškuby či mravenčení. Osobně jsem při prvním použití byla celkem vyplašená, jelikož byly viditelné záškuby v různých liniích svalstva. Elektrické pulzy podporují krevní oběh v obličeji, stimulují lymfatický systém, zlepšují elasticitu pleti, redukují mimické vrásky, remodelují kolagenová vlákna a zlepšují pružnost obličejových kontur.

Fotonová terapie

Fotonová terapie by se téže dala nazvat jako terapie pomocí světla. U Beautyrelax Multicare lze používat světlo modré a červené. Červené světlo podporuje tvorbu kolagenu v pleti a přispívá v boji proti pigmentovým skvrnám. Červné světlo dokáže proniknout do nejhlubší vrstvy kůže. Modré světlo je pro pleť přínosné díky svým antibakteriálním účinkům a při zakončování pečující procedury předchází vzniku zánětlivých procesů. Fotonová terapie pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu, zlepšuje vstřebávání používaných přípravků, brání tvorbě pigmentu a napomáhá v boji proti pigmentovým skvrnám, má antibakteriální účinek, a tak pomáhá v boji proti akné a urychluje hojení.

Vibrační masáž

Masáž obličeje má hned několik benefitů. Díky vibracím se zlepšuje prokrvení obličeje a rozproudí se lymfa. Masáží obličeje se můžeme zbavit nejrůznějších otoků, sjednotit barvu pleti, mechanická masáž pomáhá zbavovat pokožku odumřelých buněk, pleť je detoxikována a díky lepšímu prokrvení jsou krémy a séra lépe vstřebávána.

Tepelná terapie

Vzhledem k tomu, že se při ošetření pleti pokožka více prokrvuje, je masírována, dostává impulzy a další z výše zmíněných, pokožka je po ošetření lehce načervenalá. Nemusíte se ničeho obávat, jde o zcela normální reakci. Právě z tohoto důvodu je galvanická žehlička Beautyrelax Multicare vybavena i programem tepelné terapie. Při poslední proceduře hlavice sníží svou teplotu na 15 °C a postupně ochlazuje a zklidňuje pleť. Póry se zmenší a vlhkost se uzamkne vně pokožky.

Jaké jsou automatické programy přístroje Beautyrelax Multicare?

V přístroji jsou nastaveny automatické programy (kombinující výše zmíněné technologie), kterými vás přístroj postupně provede a ošetří tak vaši pleť.

Režim 1. CLEAN

Program sloužící k hloubkovému vyčištění pleti. V první fázi přístroj lehce zahřívá podkožní tkáň a tím uvolňuje veškeré napětí v pokožce. Následně je schopný kladný náboj přitáhnout negativně nabité částice nečistot. Při tomto režimu jsou kombinovány technologie radiofrekvence, vibrační masáže a galvanického proudu s užitím kladného náboje. U tohoto programu lze nastavit jednu z pěti intenzit ošetření. Sama jsem začínala na úrovni intenzity jedna, teď volím zlatou střední cestu v podobě třetí intenzity.

Režim CLEAN a nastavení intenzity na maximum

Galvanické gely jsem zvolila od značky Ryor a jsem s nimi velmi spokojena. Pro čištění pleti se používá gel číslo jedna na hloubkové čištění. Je třeba nanést dostatečné množství gelu, který je celkem hustý a příjemně chladivý. Je nutné, aby žehlička po pleti hladce klouzala.

Produkty značky Ryor určené pod galvanickou žehličku

Co mě po každém čištění s galvanickou žehličku překvapí je kolik nečistot skutečně žehlička vytáhne. Původně je totiž gel průhledný, po ukončení hloubkového čištění je setřený gel lehce hnědo-šedý. O pleť se opravdu starám a každé den ráno i večer ji ošetřuji produkty Dermalogica. Je tedy vidět, že galvanická žehlička sahá do hlubších vrstev pokožky.

Vlevo gel Ryor na čištění pleti před aplikací, fotografie vlevo jsou po použití galvanické žehličky v režimu CLEAN (na dolním obrázku je vidět gel setřený z hlavice přístroje)

Režim 2. MOISTURE

Při přepnutí na druhý režim přístroje dochází k hloubkové hydrataci pleti. Pokožka je opět lehce prohřívána a uvolňována. Následně je pomocí záporného náboje vtlačována účinná látka do hloubky. Používanými technologiemi jsou radiofrekvence, vibrační masáž a galvanický proud, tentokrát s užitím záporného náboje. U tohoto programu lze opět nastavit jednu z pěti intenzit ošetření.

Beautyrelax Multicare v režimu MOISTURE

Při hydrataci používám Ryor Vyživující gel (s číslem 2 na obale), případně si tímto programem „zažehluji“ sérum do pleti. Je tedy vhodné pořídit si i zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku (já zvolila opět ten od Ryoru). Můžete tak udělat z každého séra či krému přípravek ideální i ke galvanizaci.

Režim 3. EMS UP

U třetího režimu přístroje dochází k zahřívání podkožní tkáně, uvolňování napětí a následně jsou do pleti vysílány elektrické mikropulzy, které intenzivně stimulují svaly podkožní tkáně. Dochází tak k vypínání pleti a vyhlazování mimických vrásek a dalších mikrovrásek. Zde přístroj kombinuje technologie EMS elektrických pulzů a radiofrekvence. U tohoto programu lze nastavit jednu z pěti intenzit ošetření. Já se stále neodhodlala na větší intenzitu, a tak jsem pořád na čísle jedna. Neříkám, že by toto ošetření nebylo příjemná, ale stále záškuby svalstva cítím celkem intenzivně, a tak na síle nepřidávám.

Je vhodné opět aplikovat zvlhčující roztok i při následujících procedurách, aby žehlička hladce jezdila po pleti. Při této proceduře si ohlídejte, aby hlavice žehličky byla očištěna. Občas se mi stane, že je "ucpána" předchozími gely a elektrické pulzy přes gel neprochází do pokožky.

Beautyrelax Multicare v režimu EMS UP

Režim 4. RF LED

Při přepnutí na předposlední program začne hlavice svítit červeným světlem, pokožka začne být prohřívána a uvolňována. Červené světlo podněcuje pokožku k tvorbě kolagenu a má příznivý efekt na elastická vlákna v pleti. Program RF LED využívá technologie radiofrekvence a červeného světla.

Galvanická žehlička Beautyrelax Multicare v režimu RF LED

Režim 5. COOL

Posledním z režimů je zakončována celá péče o pleť. Po předchozích programech je třeba pleť zklidnit, jelikož během kosmetických procedur pleť snadno zarudne. Hlavice začne pleť chladit a zároveň zapne modré světlo, které působí antibakteriálně. Po ošetření se barva pleti vrací do normálu a drobné otoky v pleti jsou pryč. Přístroj aktivuje technologie tepelné terapie a modrého světla. Při režimu COOL je pleť zklidňována jejím postupným ochlazováním, které je neuvěřitelně příjemné.

Modré světlo s chladivou terapií lze používat každý den po vyčištění pleti k jejímu zklidnění, stejně tak jako k zastavení například začínajících zánětlivých procesů.

Galvanická žehlička v režimu COOL

Výsledky

Na první zkušenosti s mou vlastní galvanickou žehličkou jsem se strašně těšila. Jakmile dorazila, což bylo v brzkých odpoledních hodinách, hned sem běžela odlíčit pleť a přístroj poprvé vyzkoušet. Skoro jsem ani nestihla vyfotit pleť před úplně prvním použitím. Naštěstí jsem se na poslední chvíli zastavila a fotografie pořídila. A ještě že tak. Protože osobně si myslím, že první výsledky jsou skvělé.

Po prvním použití sem zaznamenala tři velmi výrazné změny. V tomto pochmurném a chladném počasí zaznamenávám můj každoroční problém, kterým je suchá pleť. Opět tedy sahám po hutných hydratačních krémech. Avšak po první galvanizaci byla na první pohled pleť hydratovaná do hloubky a působila neskutečně vyživeným dojmem.

Dále pleť nabrala krásně zdravou barvu, a i přes absenci slunečních paprsků a vyblednutí letního opálení, konečně přestala působit mdle. A v neposlední řadě galvanická žehlička dokáže bojovat s mou drobnou mimickou vráskou na čele, která se s každým dalším ošetřením stává míň výraznou.

Z dlouhodobého hlediska určitě nutno vypíchnout ještě zlepšení kvality pleti, kdy je pleť opravdu čistá, póry se zmenšily a spíše jen výjimečně se setkávám se vznikem pupínků.

Výsledky po ošetření galvanickou žehličkou (vlevo fotografie před ošetřením, vpravo po ošetření)
Detail vrásky na čele (vlevo před ošetřením, vpravo po ošetření)

Závěr

Nikdy jsem nebyla velkým fanouškem různých přístrojů na domácí péči o pleť. Vždy jsem tyto investice považovala za vyhozené peníze, protože přeci nemohu čekat, že se vyrovnají obrovským a mnohonásobně dražším přístrojům, které mají v kosmetických salónech. Z toho důvodu jsem o pleť vždy pečovala pouze rukama.

Aktuální situace mě ale dohnala k tomu, že jsem si řekla, že jeden přístroj vyzkoušet můžu a uvidím. No a myslím, že jsem si vybrala skutečně dobře. Díky kombinaci čištění, hloubkové hydratace, liftingu a dalších programů získá člověk vše, co pro pleť potřebuje v malém přístroji. Obsluha je velmi snadná, pouze pomocí dvou tlačítek. Stejně tak péče o přístroj. Velmi chválím i možnost použití přístroje při jeho nabíjení, což není úplně běžnou praxí. Vzhledem k tomu, že jednotlivé programy jsou celkem náročné na energii, párkrát se mi stalo, že se mi přístroj vybil uprostřed ošetřování. Nejde ale o žádný problém.

Bohužel mám jednu výtku k přístroji a tou je absence českého návodu jako součást balení. Obecně se mi český návod nepodařilo dohledat ani na internetu, a tak jsem jej pro vás vytvořila. Nemyslím si, že by byl návod nutný skutečně k obsluze přístroje, jako spíše se o přístroji něco dozvědět, ujistit se, jak jej správně používat na pleti a hlavně jak často jej lze používat. Pro ženy 30+ doporučuji 2-3x týdně. U mladších žen a dívek postačí cca jednou za 14 dní.

Plusy:

+ přístroj kombinuje 6 různých pečujících terapií

+ přístroj disponuje 5 automatickými programy

+ snadné ovládání

+ možnost výběru z pěti intenzit ošetření

+ přístroj lze používat i při jeho dobíjení

+ skvělé výsledky již po prvním použití, které se postupem času ještě prohlubují

+ příznivá pořizovací cena (vzhledem k počtu terapií, možnosti nastavení intenzity a další)

Mínusy:

- Absence českého návodu k obsluze, v krabičce se nenacházel návod žádný

- Přístroj nemá paměť na naposledy používanou intenzitu jednotlivých procedur

- Uvítala bych i dobíjecí stojánek, který by šel používat i pro odkládání přístroje

Autor: , Publikováno: 23.11.2020

Celkové hodnocení produktu Beautyrelax Multicare (BR-1280) redakcí Který.cz
98%

Nejprodávanější v této kategorii


Diskuze

Image Description
Lucie
25.02.2021

Dobrý den, pořídila jsem si tento přístroj i doporučenou kosmetiku Rior. Ale nikde jsem v popisu nenašla, jaké přípravky používat na program 3,4,... Pochopila jsem, ze první program Gel č.1., program 2 - gel č.2., ale co dál? Velice dekuji za radu . Jinak díky za recenzi a doporučení . Lucie

Image Description
Kateřina Chomátová
13.03.2021

Dobrý den, Ano přípravky s čísly 1 a 2 používáte správně. Po hloubkovém čištění pleti a následné hloubkové hydrataci nanáším na pleť své oblíbené sérum, které přestříkám Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku (též od značky Ryor). A s těmito přípravky postupně zapnu režimy EMS, RF LED a COOL. Kdykoli mám pocit, že žehlička po pleti přestává klouzat, ještě pleť přípravkem zvlhčím. Hydratační krém nanáším až cca 5 minut po ukončení poslední programu. Je lepší nechat pleť lehce odpočinout a “vydechnout”. Osobně preferuji používání galvanické žehličky večer, abych pleť po hloubkovém čištění zbytečně nezatěžovala dekorativní kosmetikou. Moc děkuji za Váš dotaz a doufám že jsem Vám pomohla Krásný den Katka - ktery.cz

Image Description
Petra Popovová
01.03.2021

Dobrý den, přístroj jsem dostala k Vánocům. Dnes jsem vyzkoušela programy 1,2 a EMS. Kosmetiku jsem použila Ryor. Po každém programu jsem pleť umyla a po EMS ještě nanesla hydratační krém. Netuším jestli to dělám správně, nikde jsem nenašla správný postup. Můžete mi prosím napsat přesně postup krok po kroku. Děkuji

Image Description
Kateřina Chomátová
13.03.2021

Dobrý den, moc děkuji za Váš dotaz. Osobně používám galvanickou žehličku následujícím způsobem, ideálně 2x-3x týdně. Při každém z programů, by měla žehlička po pleti krásně klouzat a ne ji drhnout. Používejte tedy vždy dostatečné množství produktů. V prvním kroku nanesu na pleť Ryor - Čistící gel pod galvanickou žehličku a zapnu první program CLEAN. Po ošetření všech zón obličej opláchnu vodu, abych odstranila zbytky gelu a nečistot. Vždy otřu i hlavici žehličky, aby nezůstávala zanesená od gelu. V druhém kroku nanesu na pleť Ryor - Vyživující gel pod galvanickou žehličku a zapnu program MOISTURE. Po ošetření celého obličeje pleť lehce otřu namočeným pleťovým hadříkem. Již jej neoplachuji vodou, abych pleť nezbavovala dodané hydratace. Opět je třeba hlavici otřít. Ve třetím kroku na pleť nanáším své oblíbené pleťové sérum, na které aplikuji ještě přípravek Ryor - Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku. Díky tomuto přípravku, je možné z každé "obyčejné" pečující kosmetiky vytěžit maximum a zapracovat ji hluboko do pokožky. Zvlhčující přípravek je v lahvičce s rozprašovačem a aplikace je díky tomu velmi snadná. Na takto ošetřenou pleť postupně použiji zbývající programy EMS, RF LED a COOL. Vždy když cítím, že žehlička po pleti přestává hladce klouzat, pleť ještě zvlhčím roztokem. Pleť již neoplachuji a cca po pěti minutách od ukončení celého procesu nanáším ještě hydratační krém ( případně pak i dekorativní kosmetiku). Vždy se ale snažím používat galvanickou žehličku před spaním a nechat pleť přes noc dýchat. Snad jsem pomohla a přeji Vám skvělé výsledky a krásnou pleť S pozdravem Katka - ktery.cz

Image Description
Petra Popovová
01.03.2021

Dobrý den, přístroj jsem dostala k Vánocům. Dnes jsem vyzkoušela programy 1,2 a EMS. Kosmetiku jsem použila Ryor. Po každém programu jsem pleť umyla a po EMS ještě nanesla hydratační krém. Netuším jestli to dělám správně, nikde jsem nenašla správný postup. Můžete mi prosím napsat přesně postup krok po kroku. Děkuji

Image Description
Veronika Machackova
14.03.2021

Dobry den, napred bych chtela podekovat za tento navod. Zehlicku jsem dostala k vanocum i s ceskym navodem ale az po vasi recenzi je mi jasne jak zehlicku pouzivat :-) chci se zeptat u modu 1 clean zda mohu tez pouzivat zvlhcujici roztok? Protoze i kdyz nanesu gelu hodne tak mi to oblicej vypije a zehlicka drhne, musela bych tam snad dat pulku toho gelu :-( dal me zajima kdyz nanesu serum ktere prestrikam zvlhcujicim roztokem tak zapinam mod 2 nebo 3? Dale me zajima to stipani u modu 3 ja ho preskakuji protoze sem se divila ze to hrozne taha, to je tedy normalni? A pouzivate na tento mod ubrousek? A posledni dotaz jakymi pohyby plet osetrujete? Moc dekuji Verca


Napsat komentář

Máte s nějakým výrobkem zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Napište nám komentář.