90% Hodnocení

Vysoce výkonný dalekohled GPO Passion: A Comprehensive Review: A Comprehensive Review: A Comprehensive Review: A Comprehensive Review

Hodnocený produkt: GPO Passion 8x56

Klíčové vlastnosti:
Vynikající výkon při slabém osvětlení Široké zorné pole Antireflexní vrstvy objektivu GPObright Systém střechových hranolů Abbe-Koenig Vodotěsnost, čištění dusíkem a pogumování.

Dalekohledy GPO Passion jsou proslulé svým vynikajícím výkonem při slabém osvětlení a širokým zorným polem. To je do značné míry způsobeno antireflexními vrstvami objektivů GPObright a výkonným systémem střešních hranolů Abbe-Koenig.

Tyto dalekohledy nastavují měřítko výjimečné kvality. Jsou plně vodotěsné, s odolnou, dusíkem čištěnou a pogumovanou konstrukcí, která jim umožňuje odolávat různým povětrnostním podmínkám. Jejich vysoce kvalitní zpracování sahá až k elegantnímu hořčíkovému pouzdru s úzkým můstkem, díky němuž se s nimi snadno manipuluje - dokonce i jednou rukou - a jsou vhodné pro použití s brýlemi.

Navzdory vysoké ceně nabízí dalekohledy GPO vynikající kvalitu obrazu s jasnými a živými barvami. To oceníte zejména při slabém osvětlení, což z nich činí vynikající volbu pro outdoorové aktivity, jako je lov. Jejich vysoká cena a omezené konfigurace však mohou některé uživatele brzdit.

Navíc se dodávají s užitečným příslušenstvím, jako je na míru tvarované pevné pouzdro, neoprenový popruh na krk, krytky objektivu a okuláru a čisticí hadřík. Pouzdro je však poněkud těsné. Přestože zahrnují 10letou záruku, je to jejich záruka kvality a spokojenosti zákazníků, která je odlišuje.

Po zvážení recenzí jsou dalekohledy GPO skutečně prémiové dalekohledy, které i přes drobné nedostatky poskytují bezkonkurenční zážitek z pozorování.


Cena/výkon
80%
Zpracování
90%
Design
90%
Funkce
90%

Srovnání cen

Další hodnocení a diskuze:

recenze od neilenglish.net

GPO Passion 8 x 56 nabízí za rozumnou cenu mnoho výkonu s vynikající kvalitou zpracování, ergonomikou a optikou, které se stejně dobře osvědčují při nízkém světle a pro astronomii. Navzdory absenci ED skla nabízí impresivní přenos světla a teplé barvy. Je trochu těžký pro dlouhodobé použití a k okrajům zorného pole dochází k malým barevným odstínům a laterálním barvám. Celkově je však vřele doporučen pro ty, kteří hledají kvalitní noční/dalekohled pro astronomii za rozumnou cenu.

Plusy a mínusy:

Vynikající kvalita zpracování.

Skvělá ergonomie a vyvážený design.

Velká clona, noční dalekohled, který se také dobře hodí pro astronomii.

Vynikající optika a přenos světla, přestože chybí ED sklo.

Pohodlné a nastavitelné okuláry.

Dalekohled je trochu těžký, není vhodný pro dlouhodobé uchopení v ruce.

Některé menší odstíny barev u vysokého kontrastu cílů.

Laterální barvy jsou více patrné k okrajům zorného pole.


recenze od www.bestbinocularsreviews.com

GPO Passion dalekohledy jsou nástrojem špičkové kvality s vynikající schopností získávání světla, širokým zorným polem a jsou postaveny podle nejvyšších standardů. Jsou plně vodotěsné, vyplněné dusíkem a obalené gumou, což je dělá odolné a vhodné pro různé venkovní aktivity. Hliníkové pouzdro okulárů, které jsou součástí designu, jsou také odolnější. Cena 699,99 USD pro model 8x56 a 749,99 USD pro 10x56 může být pro některé lidi trochu příliš vysoká a jsou k dispozici pouze omezené konfigurace.

Plusy a mínusy:

Vynikající schopnost zachycení nízkého osvětlení

GPObright antireflexní vrstvy na čočkách

Systém Abbe-Koenig střešního hranolu

Široké pole zorného pole

Plně vodotěsné, vyplněné dusíkem a obalené gumou

Doživotní záruka

Obsahuje přizpůsobený tvrzený přepravní pouzdro, neoprenový popruh na krk, krytky objektivů a okuláru a hadřík na čištění

Vysoká cena

Jsou k dispozici pouze dva konfigurace


recenze od www.optics-trade.eu

GPO triedry jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá vysokou kvalitu produktu s čistým obrazem a jasnými barvami. Magneziové pouzdro a elegantní design usnadňují manipulaci a jsou vhodné pro použití s brýlemi. Abbe-Koenigovy hranoly přispívají k dobrému výkonu za soumraku, zatímco vodotěsné a protimlze vlastnosti zajišťují vhodnost pro jakékoliv počasí. Pomalý ostřící mechanismus je jedinou nevýhodou, ale není to zásadní problém. Produkt také přichází s příslušenstvím a kvalitním pouzdrem. Celkově skvělý produkt s dobrou hodnotou za peníze.

Plusy a mínusy:

Vysoká kvalita zpracování

Magneziový pouzdro s elegantním designem

Úzký most pro snadné ovládání jednou rukou

Vhodné pro použití s brýlemi

Čistý obraz s živými barvami

Abbe-Koenigovy hranoly pro dobrý výkon za soumraku

Voděodolné, odolné proti mlze a naplněné suchým dusíkem

Dodává se s příslušenstvím a kvalitním pouzdrem

10 let záruka

Docela pomalý ostřící mechanismus


recenze od www.opticsplanet.com

Vysokokvalitní dalekohled, který je vynikající pro lov za špatného osvětlení za rozumnou cenu

Plusy a mínusy:

Vynikající výkon při lovu za špatného osvětlení

Široké zorné pole a výborná ostrost po celém obvodu v této cenové kategorii

Lepší přenos světla a ostrost než dalekohled

Pouzdro je trochu těsné


recenze od www.bhphotovideo.com

Binokuláry GPO USA 8x56 Passion ED se velmi doporučují pro ty, kteří potřebují binokuláry, které dobře fungují v nízkých světelných podmínkách. Jeho specializované vrstvy na čočky a prismový systém vytvářejí podrobný obraz, který lze vidět i za měsíčního svitu. Nicméně pro ty, kteří nepotřebují binokuláry v téměř tmavých situacích, nemusí být nutné.

Plusy a mínusy:

Navrženo pro pozorování téměř tmavými podmínkami s vysokou propustností světla

Dodává paprsek světla s průměrem východu 7 mm do vašeho oka

Speciální vrstvy na čočky a prismový systém vytvářejí podrobný obraz na velké vzdálenosti


Podobné dobře hodnocené produkty

GPO Passion HD 8x42
GPO Passion HD 8x42
92%

25 780 Kč

Číst recenze (4)
GPO Passion 8x56
GPO Passion 8x56
90%

18 400 Kč

Číst recenze (4)
GPO Passion HD 10x42
GPO Passion HD 10x42
88.3%

26 300 Kč

Číst recenze (9)

Napsat komentář

Máte s nějakým výrobkem zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Napište nám komentář.