
Fujifilm X-T30 II černý + XF 18-55mm
Recenze, hodnocení a diskuze
Srovnání cen
![]() |
31 340 Kč | Do obchodu |
![]() |
32 990 Kč | Do obchodu |
| Muziker.com | 33 190 Kč | Do obchodu |
| Muziker.co | 33 190 Kč | Do obchodu |
Fujifilm X-T30 II je skvělá střední kamera pro cestování a každodenní fotografování s dobrou výbavou a atraktivním designem. Nicméně ti, kteří již vlastní původní X-T30, by ji nemuseli považovat za vylepšení a nedostatek stabilizace těla a nepohodlné umístění tlačítek mohou být pro některé uživatele nevýhodou. Celkově se jedná o jednu z nejlepších začátečnických bezzrcadlových kamer a cestovních kamer, které si můžete pořídit.
Klady
Skvělý senzor
Vynikající systém automatického ostření
Dostatečné video specifikace
Zápory
Chybějící stabilizace těla
Nepohodlné umístění tlačítek
Inkrementální upgrade oproti původnímu X-T30
Fujifilm X-T30 II je skvělou volbou pro fotografy, kteří chtějí kompaktní a přesto výkonný fotoaparát s vynikající kvalitou obrazu a použitelností. Zlepšený výkon automatického ostření z něj činí impresivní upgrade od jeho předchůdce. Omezená výdrž baterie a nespolehlivé rozpoznávání obličejů však mohou být pro některé uživatele problémem.
Klady
Kompaktní a lehký design
Zlepšený výkon automatického ostření
Dobrá kvalita obrazu
Intuitivní a přizpůsobitelné ovládání
Možnost natáčení videa ve 4K
Zápory
Omezená výdrž baterie
Nespolehlivé rozpoznávání obličejů v určitých situacích
Chybí stabilizace obrazu v těle fotoaparátu
Chybí jack pro sluchátka
Fujifilm X-T30 II je skvělou volbou pro nadšence, kteří hledají kompaktní a lehkou kameru s retro externím ovládáním a skvělou kvalitou obrazu, ale chybí jim stabilizace těla a trápí je frustrující rozhodnutí designu, jako je umístění tlačítka Q.
Klady
Kompaktní a lehký design
Klasické retro externí ovládání
Skvělá kvalita obrazu
Nejlepší APS-C senzor na trhu
Dobrý autofocus systém
Sophisticated phase-detect autofocus system
Zápory
Chybí stabilizace těla
Umístění tlačítka Q je frustrující
Dotyková obrazovka může být obtížně ovladatelná
Není vhodné pro velké objektivy a sportovní / divokou fotografii
Chybí záznam s 10 bity, log módy nebo all-intra komprese
Fujifilm X-T30 II je solidní bez-zrcadlovka pro začátečníky za dostupnou cenu, která produkuje úžasné a barevně bohaté fotografie pro každodenní, cestovní a krajinářskou fotografii. Nicméně, není doporučena pro akci nebo sporty v podmínkách s méně než ideálním osvětlením.
Klady
Stylový design s hmatovými hliníkovými voliči
Rychlé a přesné automatické ostření
18 různých filmových simulací
Snadné přenosy souborů do smartphonu nebo tabletu
Zápory
Chybí plně otočný displej
Malá část pro úchop
Průměrná výdrž baterie
Není ideální pro astrofotografii nebo podmínky s nízkým osvětlením
Fujifilm X-T30 II je skvělý střední fotoaparát s výměnnými objektivy, s dobře vybaveným displejem, skvělým ovládáním a vylepšeným ostřením ve špatných světelných podmínkách. Nicméně má jen minimální rozdíly oproti svému předchůdci a tlačítko Q je špatně umístěné. Celkově je to skvělý fotoaparát pro nové kupující za rozumnou cenu.
Klady
Zápory
Podobné dobře hodnocené produkty










Diskuze
Napsat komentář
Máte s nějakým výrobkem zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Napište nám komentář.
