Žehličky na vlasy - jak vybrat vhodnou variantu pro vaše vlasy? (+ nejlepší pro 2024)

  • Home /
  • Speciál /
  • Žehličky na vlasy - jak vybrat vhodnou variantu pro vaše vlasy? (+ nejlepší pro 2024)

Vedle fénu je žehlička na vlasy druhým nejčastějším pomocníkem pro úpravu vlasů. S troškou šikovnosti se s jejím použitím dá vykouzlit jak účes z dokonale rovných vlasů, tak i například ledabylé lokny. Výběr bychom však neměli podceňovat, abychom si zbytečně nepoškozovali vlasy. Náprava škod způsobených špatně vybranou a nekvalitní žehličkou nás vyjde dráž, než pořízení kvalitní žehličky vhodné pro naše vlasy.

Nejprodávanější v kategorii

 

Kritéria, na která byste se měli zaměřit při výběru správné žehličky na vlasy:

Materiál žehlících ploch

Materiál použitý na žehlících plochách je nejdůležitějším aspektem při vašem výběru. V těchto místech totiž dochází k přímému kontaktu vlasů a rozpálené žehličky. Správným výběrem si udržíte vlasy zdravé a pevné.

Kov

Žehličky s kovovými žehlícími plochami patří k těm nejzákladnějším a nejlevnějším na trhu. Bohužel jejich koupi nedoporučujeme, jelikož nelze zajistit, aby se kovové plošky zahřívaly rovnoměrně. Často se tak může stát, že na některých místech dojde ke spálení a poškození vlasů. Pozor si dejte i na žehličky s kovovými ploškami, které jsou potaženy vrstvou keramiky. Opakovaným zahříváním může dojít k porušení této vrstvy, která se následně odlupuje a opět dochází k přepalování a ničení vlasů. Kovové žehličky na vlasy nejsou vhodnou variantou pro žádný typ vlasů.

Keramika

Vlasové žehličky s žehlícími ploškami z keramiky, jsou jedny z nejuniverzálnější a jsou tak vhodné pro všechny typy vlasů. Nahřívání probíhá rychle a žehlící plocha dosahuje na všech místech stejné teploty. Nemusíte se tak obávat poničení vlasů. Pokud máte jemné a spíše dětské vlasy, zde rozhodně nesáhnete vedle.

Teflon

Dalším z univerzálních materiálů, který je vhodným pro všechny typy vlasů je právě teflon. Jeho skvělou vlastností je schopnost chránit vlasy před spálením a zároveň nedochází k přichytávání přípravků pro úpravu vlasů.

Turmalín

Vyberete-li žehličku s turmalínovými žehlícími plochami chybu určitě neuděláte. S používáním takových to žehliček se nemusíte bát nežádoucího elektrizování vlasů, které je problémem nejčastěji u jemných vlasů. Právě díky záporným iontům dochází ke zmírnění efektu elektrizování. I z tohoto důvodu jsou často označovány jako ionické destičky. Účes po vyžehlení zůstává krásně zářivý. Ve většině případů se jedná a kombinaci turmalínu a dalšího druhu materiálu.

Jejich koupě je vhodná pro lidi s jemnými vlasy, jelikož skvěle fungují i při nízkých teplotách, které jsou vhodné právě pro tento typ vlasů. Nedochází tak k nežádoucímu krepatění a vysoušení.

Dále jsou vhodné pro majitelky poškozených vlasů, jelikož jsou opravdu šetrné a utěsňují vlasové vlákno.

Titan

Vlasové žehličky s titanovými žehlícími plotnami jsou nejodolnější variantou, jelikož titan je velmi málo náchylný na poškození. Pokud tedy zvolíte titanovou žehličku na vlasy věřte, že vám vydrží dlouho. I z tohoto důvodu jsou častou volbou profesionálních kadeřníků. Doporučujeme je však spíše pro lidi s hustými a pevnými vlasy, a to kvůli rychlému nahřívání.

Kombinace předchozích materiálů

Nejčastější a nejlepší volbou bývají žehličky kombinující více materiálů. Díky tomu mohou nabídnout více pozitivních vlastností z každého z nich.

Velikost a tvar žehlící plochy

Asi nikoho nepřekvapí fakt, že při výběru vhodné žehličky na vlasy zmiňujeme velikost žehlící plochy. Logicky například pro husté a dlouhé vlasy je vhodnější širší plocha, která nám urychlí práci a zkrátí čas v koupelně.

Široké žehlící plochy

Jak jsme již zmiňovali výše, žehličky s širokými plotnami jsou vhodné zejména pro rovnání hustých a dlouhých vlasů. Právě díky velkým plochám si celý proces velmi usnadníme a zrychlíme. Tyto žehličky však nejsou vhodné na vlnění vlasů, právě kvůli velikosti, kdy na vlnění jsou celkem těžkopádné. Proto je doporučujeme hlavně majitelkám s hustými a kudrnatými vlasy, které mají zájem skutečně jen o narovnání účesu.

Výběr žehličky s širokými plotnami naopak nedoporučujeme ženám s jemnými vlasy. Na vlasy na těchto větších plochách může působit až moc tepla a docházet tak k jejich poškození.

Zehlicka s sirokou hlavou

Žehlička s širokými žehlícími plochami

Úzké žehlící plochy

Co se úzkých vlasových žehliček týče, zde platí jejich univerzálnost. Díky nim vlasy buď narovnáte, dodáte objem, nebo vytvoříte krásné lokny. Další výhodou žehliček s úzkými plotnami je jejich skladnost například při cestování.

zehlicka s uzkou hlavou

Žehlička s úzkými žehlícími plochami

Proč ale zmiňujeme i tvar žehlící plochy? Většina z nás má za to, že tato plocha je prostě rovná a tečka. Avšak opak je pravdou a drobné rozdíly na hranách žehlících ploch mohou ovlivnit univerzálnost a použitelnost žehličky.

Desky žehličky se zaoblenými hranami

Chcete-li si pořídit žehličku se kterou snadno vykouzlíte právě objem a lokny, vyberte takovou, která bude mít lehce zaoblené plotny a hrany. Takové žehličky se snadněji přeměňují na "kulmu".

zehlicka se zakulacenymi hranamiŽehlička se zaoblenými hranami

Desky žehličky s plochými hranami

Naopak tomu je u žehliček s plochými hranami. Taková žehlička je méně přizpůsobivá, avšak při rovnání vlasů bude dosahovat o něco lepších výsledků.

Zehlicka s rovnymi hranami

Žehlička s plochými hranami

Teplota a možnosti regulace

Většina vlasových žehliček na našem trhu má možnost regulace teploty dle našich vlasů. Setkáme se však i se žehličkami, které mají pouze jednu přednastavenou teplotu. Koupi takových žehliček rozhodně nedoporučujeme.

Standardně se setkáme s žehličkami jejichž teplotní stupnice je v rozmezí od 100°C do 230°C.

Dle typu vlasů pak doporučujeme volit následující teploty:

Jemné vlasy, barvené či poškozené – volte teplotu v rozmezí od 100°C do 160°C

Normální vlasy – nastavte si teplotu v rozmezí 160°C – 190°C

Silné a husté vlasy – vhodná teplota se pohybuje od 190°C do 230°C

Tip! Vždy začínejte na nižších teplotách spektra vhodného pro vaše vlasy a postupně přidávejte, dokud nebudou vaše vlasy správně reagovat. Předejdete tak zbytečnému vysoušení a poškozování vlasového vlákna. Na trhu najdeme i žehličky, které svou teplotu nastavují automaticky, dle vašich vlasů.

vlasova zehlicka ovladaniŽehlička s možností nastavení teploty

Doba nahřívání

Pro řadu uživatelů nedůležitý údaj, avšak může se stát, že se dostanete ráno do situace, kdy oceníte každou půl minutku k dobru. S cenou žehličky ve většině případů roste i rychlost, za kterou je žehlička schopna být připravena k použití.

Délka kabelu a možnost s ním otáčet

Pokud ve vaší koupelně trpíte na špatně umístěné zásuvky, rozhodně věnujte pozornost i délce kabelu. Těžko si budete upravovat vlasy, aniž byste se mohla podívat do zrcadla. Obvyklá délka kabelu bývá 2 m.

Jestliže si pořizujete žehličku primárně ne vytváření vln, dbejte na to, aby vámi vybraná žehlička měla otočný kabel. Vzhledem k manipulaci s žehličkou by ta mohlo docházet k zamotávání a tím i zkracování kabelu.

vlasova zehlicka s otocnym kabelemŽehlička s otočitelným kabelem

Automatické vypnutí

Automatické vypínání je vlastnost, kterou oceníme snad u každého spotřebiče. Přeci jen každý z nás někdy zažil nejistotu, zda danou věc před odchodem z domova vypnul. Pokud se vám stane, že byste například ráno tak pospíchali a nebyli si jisti, zda jste ji skutečně vypojili nebojte se, po uplynutí stanoveného času se sama vypne.

Displej

Samozřejmě zda bude mít vámi vybraná žehlička displej či pouze kolečko s možností nastavení teploty záleží jen a jen na vás. Žehličky opatřené displejem jsou přehlednější a častokrát například displej bliká po dobu nahřívání a po nahřátí svítí trvale. Někdy je tento proces řešen diodou, která nás o stavu nahřívání informuje. Avšak na kvalitu žehličku to nemá žádný vliv.

vlasova zehlicka detail displejeŽehlička s displejem sloužícím zároveň jako dioda

Cena

Při výběru správné žehličky hraje roli i cena, kterou jsme ochotni a schopni do žehličky investovat. Vždy ale zvažte, zda nepřiplatit pár stokorun za kvalitnější žehličku, než tu levnější po pár použitích měnit.

 

Jak správně postupovat při žehlení či vlnění vlasů:

Pokaždé kdy budete používat žehličku na vlasy mějte primárně na paměti, že nejdůležitější je zachování zdravých, nevysušených vlasů. Rozhodně se nevyplácí celý proces jakkoli uspěchat.

1. Upravujte pouze suché vlasy

Chcete-li si vyžehlit zrovna umyté vlasy, zadržte! Pokud nevlastníte žehličku, která umožňuje mokré žehlení nikdy mokré vlasy neupravujte. Dochází tak k jejich spálení. Ideální je nechat vlasy přirozeně uschnout a následně upravovat. Pokud však spěcháte, vysušte je fénem na co nejnižší teplotu, aby byly vlasy co nejméně zatěžovány.

2. Na pomoc si vezměte hřeben

Před žehlením či vlněním, ale i během něj je vhodné vlasy důkladně pročesávat. U zacuchaných vlasů totiž dochází ke snazšímu poškození a lámání.

3. Investujte do ochranných přípravků

Důležitý je nejen výběr té správné žehličky, ale i vhodného ochranného přípravku. Prostředky určené na tepelnou úpravu vlasů obalí vlasové vlákno a ochrání jej před zbytečným přehříváním a spálením. Pozor si však dejte na veškerá tužidla a laky. Ty je vhodné aplikovat až do vychladlých vlasů, jelikož při žehlení by došlo k připékání.

4. Volba ideální teploty

Jak jsme již psali výše, volte vždy ideální teplotu pro váš typ vlasů. Pokud správnou teplotu nevíte začněte na nižších teplotách vhodných pro vaše vlasy a postupně přidávejte. Pokud však máte kvalitní husté vlasy nezačínejte na teplotách například kolem 150°C. Výsledek by byl nulový, ale vlasy byste postupně ničili, jelikož byste je přejížděli vícekrát.

5. Rozdělte si vlasy na tenčí prameny

Díky žehlení a vlnění menších pramenů vlasy nepoškodíte, jelikož nebudete muset vlasy přejíždět opakovaně. Celý proces na závěr bude rychlejší, než kdybychom rovnali široké prameny.

6. Vlasům věnujte i následnou péči

Existuje celá řada vyživujících olejů a masek. Pokud jste majitelkou hustých a kvalitních vlasů klidně olej aplikujte hned po vychladnutí účesu. U jemných vlasů aplikaci doporučujeme odložit, jelikož olej by vlasy zbytečně zatížil a účes by vám brzy splihnul.

vlasovazehlicka

 

Celkové shrnutí vhodného výběru žehličky dle typů vlasů:

Jemné a slabé vlasy

Pokud jste majitelkou jemných až dětských vlásků s nedostatečným objemem na výběru správné žehličky si dejte záležet. Bohužel jemné vlasy jsou velmi náchylné na poškození. Rozhodně tedy nevolte žehličku s pouze jednou nastavenou teplotou. Vždy potřebujete takové žehličky, u kterých si teplo můžete sami regulovat. Vlasy narovnáte či natočíte opravdu jednoduše i za nižších teplot.

Ideální variantou jsou pro vás turmalínové žehličky, jelikož jsou opravdu šetrné k vlasovému vláknu. Díky ionizačních schopnostech se navíc nemusíte obávat následného krepatění vlasů. Chybu neuděláte ani když zvolíte žehličku s keramickými plotnami. Keramické plošky se nahřívají rychle a rovnoměrně distribuují a nedochází u nich k lokálnímu spálení vlasů.

Naopak pro tento typ vlasů nedoporučujeme žehličky s kovovými či titanovými plotnami. Co se kovových týče jejich tepelné vlastnosti a rozložení tepla je nepředvídatelné a nerovnoměrné. Mohlo by tak snadno dojít k poškození citlivých vlasů.

Husté a pevné vlasy

U tohoto typu vlasů je vhodné vybírat takové žehličky, které mají možnost nastavení vyšších teplot, a to z jediného prostého důvodu. Aby nedocházelo k poškození vlasového vlákna je třeba vlasy upravit jedním maximálně dvojím přejetím. A jelikož je vlas hutný potřebuje na prostoupení teplem větší zahřátí. Při opakovaném přejetí nižší teplotou však dochází k poničení.

Skvělou volbou jsou tak vlasové žehličky s titanovými plotnami. Ty se rychle nahřívají a teplotu udržují konzistentní. Není u nich tedy třeba vlas přejíždět opakovaně. Díky kvalitě vlasů však můžete vybrat i kterýkoli jiný typ destiček (kromě těch kovových). Jediné opravdu nutné k ohlídání je zmiňovaná nastavitelnost teplot.

Kudrnaté vlasy

Vlnité či kudrnaté vlasy jsou nejnáchylnější ke kadeření. Proto je i nejobtížnější je narovnat. Chcete-li si tedy usnadnit svou práci, investujte do žehličky s širokými plotnami. Díky nim získáte větší přilnavou plochu a narovnají najednou větší množství vlasů.

Při výběru jsou vhodné žehlící desky z turmalínu, a to díky tomu, že jsou vysoce efektivní i při nižších teplotách. Nebudete tak muset vlas zbytečně moc zahřívat až pálit. Vedle nesáhnete ani když zvolíte keramické destičky, které svou práci odvedou skvěle aniž by dehydratovali vlas.

Poškozené vlasy

Jestliže máte poškozené vlasy ideální volbou je jim dát čas a péči, aby se zhojily. Pokud však trváte na úpravě pomocí žehličky vždy volte takovou, která má široké teplotní spektrum. Nastavením nižších teplot zabráníte dalšímu zhoršování stavu vašich vlasů. Abyste své vlasy šetřily maximálně, je dobré vybírat i takovou variantu žehličky, která má zaoblené hrany. Zabráníte tím zachytávání a vypadávání vlasů.

Nejlepší volbou ve vašem případě jsou horkovzdušné kartáče pro narovnávání vlasů. Ty rovnoměrně rozdělují teplo a vytvářejí tak hladký účes pro poničené vlasy. Chcete-li však žehličku na vytváření loken volte variantu s titanovými destičkami, které používají iontovou technologii k utěsnění kutikuly. Díky tomu dosáhnete krásného lesku a nulového kadeření. S ionizací účesu pomohou i žehličky s turmalínovými žehlícími plochami.

S poškozenými vlasy však klaďte velký důraz na tepelnou ochranu v podobě vhodně zvolených přípravků. Nepodceňujte ale ani výživu v podobě hydratačních olejů a masek.

Autor: , Publikováno: 04.12.2019, aktualizováno: 05.12.2019

Porovnání

ModelCenaNastavitelná teplotaIonizátorDuální napětí na cesty (115 V / 230 V)Max. teplotaŽehlicí plochaHmotnost výrobkuDisplejBezpečnostní vypínáníŠířka výrobkuVýška výrobkuHloubka výrobkuCestovní pouzdroPočet teplotNapařováníDélka přívodního kabelu Příkon
Conc…
-1230
Concept MaBelle VZ-1230
černá
149 Kčelektronická regulacene?200 °Ckeramický povrch0,24 kgLED diody???????3 m170 W
Remi…
9100
Remington S9100B PROluxe Midnight Edt Straight
černá/růžová
2499 Kčelektronická regulaceneano230 °CKeramika0,37 kgdigitálníano3 cm3,8 cm33,1 cmano9ne??
Remi…
6700
Remington S6700 Sleek & Curl Expert
Remington S6700 Slee
1799 Kčelektronická regulaceneano230 °CKeramika0,36 kgdigitálníano3 cm8,3 cm31 cmne?ne3 m?
Remi…
6755
Remington S6755 Man Utd Sleek&CurlExp Straight
Remington S6755 Man
1999 Kčelektronická regulaceneano230 °CKeramika0,44 kgdigitálníano3 cm8,3 cm31 cmano?ne??
Bell…
58200
Bellissima 11725 My Pro Creativity B8 200
černá/zlatá
1260 Kčelektronická regulacenene230 °CKeramika0,23 kganone5 cm4 cm28 cm?11ne1,8 m?
Bell…
11642
Bellissima 11642 My Pro Straight and Waves
1708 Kčelektronická regulacenene210 °CKeramika0,27 kgLED displejne8 cm4 cm32 cm?4ne1,8 m?
BaBy…
100
BaByliss H100E
růžová
549 Kčnemáneano200 °C???ne???ne?ne??
BaBy…
460
BaByliss ST460E
růžová
1890 Kčelektronická regulacenene235 °CKeramika?LED displejano???ne6ne??
BaBy…
430
BaByliss ST430E
černá
990 Kčelektronická regulacenene235 °CKeramika?LCDano???ne3ne??
BaBy…
450
BaByliss ST450E
fialová
1790 Kčelektronická regulacenene235 °CKeramika?LED displejano???ne6ne??
BaBy…
420
BaByliss ST420E
černá
849 Kčelektronická regulacenene235 °CKeramika?LCDano???ne3ne??
BaBy…
440
BaByliss ST440E
černá
1490 Kčelektronická regulacenene235 °CKeramika?LCDano???ne6ne??
BaBy…
410
BaByliss ST410E
černá
749 Kčnemánene230 °CKeramika??ne???ne1ne??
BaBy…
2598
BaByliss 2598PE1190 Kčmechanická regulaceneano230 °C??LED diodyano???ano3ne??
ROHN…
-4022
ROHNSON HM-4022
bílá
1499 Kčelektronická regulacenene220 °CKeramika0,44 kg?ano33,5 cm3,6 cm3,9 cm?4ano1,8 m48 W
ROHN…
-4018
ROHNSON HM-4018
černá
799 Kčelektronická regulacenene220 °CKeramika0,59 kgLED diodyano32 cm5 cm3,5 cm?6???
Bell…
28100
Bellissima 11632 My Pro Steam B28 100
černá
1699 Kčelektronická regulacenene230 °CKeramika0,45 kgbez displejeano28 cm3,5 cm4 cm?3ano??
Grun…
2930
Grundig Compact Line HS2930
černá
490 Kčnemánene180 °Ckeramika-turmalín0,25 kgbez displeje?18 cm3,5 cm2,5 cm?-???
Remi…
8550
Remington Shine Therapy S8550
bílá
1599 Kčelektronická regulacenene235 °CKeramika0,52 kgdigitálníano????10???
Remi…
6606
Remington Curl & Straight Confidence S6606
Remington Curl & Str
1999 Kčelektronická regulacenene230 °CKeramika0,46 kgdigitálníano????5ne??
Remi…
3700
Remington Ceramic Glide S3700
černá
899 Kčmechanická regulacenene230 °CKeramika0,38 kgbez displeje?????????
Remi…
27350
Remington Wet 2 Straight S7350
zelená
1499 Kčelektronická regulacenene230 °CKeramika0,34 kgdigitální?????10???
Grun…
6830
Grundig Black Selection HS6830
černá
590 Kčmechanická regulaceanone210 °CKeramika0,46 kgbez displejeano30 cm3,5 cm3 cmne?ne??
Grun…
5630
Grundig Glam Style HS5630
stříbrná/růžov
490 Kčelektronická regulacenene210 °CKeramika0,37 kganone2,5 cm27 cm3 cmne6ne??
Grun…
7831
Grundig Touch line HS7831
bílá
690 Kčelektronická regulaceanone230 °CKeramika0,6 kg?ano32 cm5 cm3 cmne?ne??
Phil…
37800
Philips BHS378/00
černá
999 Kčmechanická regulaceanone230 °CKeramika0,41 kgLED diodyano27,68 cm7,2 cm4,32 cmne6ne??
Phil…
37600
Philips BHS376/00
černá
809 Kčmechanická regulacenene230 °CKeramika0,4 kgbez displejeano27,68 cm7,2 cm4,32 cmne6ne??
Remi…
7412
Remington Air Plates S7412
bílá
1699 Kč???230 °CKeramika0,44 kganoano27,6 cm4,08 cm2,88 cm?5?1,8 m?
Bell…
40200
Bellissima 11640 MINI BM 200
černá/fialová
354 Kčnemáneano200 °CKeramika0,22 kgbez displejene3 cm2 cm17 cmne?ne??
BaBy…
481
BaByliss ST481E
černá/bronzová
2645 Kčelektronická regulaceanone230 °CKeramika0,61 kg?ne14,2 cm8,5 cm37,5 cmne5ne??
BaBy…
110
BaByliss H110E
červená
549 Kčnemáneano180 °C?0,25 kg?ne4,8 cm25 cm10,8 cm??ne??
Remi…
8605
Remington Advanced Colour Protect S86051799 Kčelektronická regulaceneano230 °CKeramika0,43 kgdigitálníano28,1 cm3,8 cm3,1 cmano5ne3 m38 W
ETA …
90000
ETA 0331 90000
bílá
149 Kčnemánene?Keramika0,54 kgbez displeje????ne??2 m25 W
Remi…
9505
Remington S9505
(451124)
1499 Kčelektronická regulacenene?Keramika3,65 kgdigitálníne6,8 cm0,67 cm27,5 cmano??3 m50 W
Rowe…
15160
Rowenta SF1516F0
(450542)
499 Kčnemánene200 °CKeramika0,42 kgbez displeje?31,5 cm7,5 cm4,4 cm???1,8 m?
BaBy…
495
BaByliss ST495E
(445473)
3289 Kčelektronická regulaceanone230 °CKeramika1,1 kg?ano4 cm6 cm37,3 cm?5???
BaBy…
480
BaByliss ST480E
(447578)
3060 Kčelektronická regulacenene?keramický povrch0,62 kg??14,2 cm8,5 cm37,5 cm?????
Bell…
22100
Bellissima 11420 Creativity COLOR SHINE B22 100
(446870)
1286 Kčelektronická regulacenene230 °CKeramika0,36 kganone47 cm3 cm12,6 cm?5ne??
Bell…
24100
Bellissima 11493 Intellisense B24 1001899 Kčmechanická regulacenene220 °CKeramika0,38 kg?ne36,3 cm15 cm5,5 cm??ne??
Vale…
00.20
Valera Swiss´X 100.20/IS
Valera Swiss´X 100.
2680 Kčelektronická regulaceanoano230 °Ckeramika-turmalín0,57 kgdigitálníano28,5 cm4 cm3 cm?plynulá regulace?3 m?
BaBy…
292
BaByliss ST292E1890 Kčmechanická regulaceanone230 °CKeramika0,48 kgbez displeje????ano10???
Senc…
781
Sencor SHI 781VT534 Kčmechanická regulacenene230 °C???????????35 W
Senc…
780
Sencor SHI 780451 Kčmechanická regulacenene230 °C???????????35 W
Senc…
530
Sencor SHI 530391 Kčmechanická regulacenene190 °C???????????90 W
Senc…
131
Sencor SHI 131GD192 Kčmechanická regulacenene200 °C???????????40 W
Senc…
110
Sencor SHI 110BK168 Kčmechanická regulacenene200 °C???????????40 W
BaBy…
395
BaByliss ST395E1699 Kčelektronická regulaceanone230 °CKeramika0,67 kgLED displej????ne5???
BaBy…
327
BaByliss ST327E
(404764)
799 Kčelektronická regulacenene?keramický povrch0,47 kg??4,7 cm12,9 cm32,5 cm?????
BaBy…
326
BaByliss ST326E
(404763)
749 Kčmechanická regulacenene235 °CKeramika0,46 kg?ano4,7 cm12,9 cm32,6 cm??ne??
BaBy…
387
BaByliss ST387E
šedá
1199 Kčelektronická regulaceanone235 °CKeramika?LED displejano???ne????
BaBy…
330
BaByliss ST330E
BaByliss ST330E čer
1090 Kčelektronická regulacenene235 °CKeramika?LED displejano???ne????
Brau…
7780
Braun SatinHair 7 ST7802284 Kčelektronická regulacenene?Keramika0,49 kgbez displejene5,2 cm11 cm36 cm???2 m?
Styl…
47.01
Styler Valera Volumissima 647.01, profesionální
Styler Valera Volumi
1599 Kčelektronická regulacenene230 °CKeramika0,37 kgbez displejene29,5 cm4 cm3 cm?plynulá regulace?3 m?