Kuchyňský robot - Nejdůležitější parametry pro správný výběr (+ nejlepší pro 2023)

  • Home /
  • Speciál /
  • Kuchyňský robot - Nejdůležitější parametry pro správný výběr (+ nejlepší pro 2023)

Pokud je pro vás pečení a vaření koníčkem a víte, že láska prochází žaludkem, určitě oceníte pomocníka v kuchyni, kterým kuchyňský robot rozhodně je. Nejen, že usnadní řadu procesů, ale ušetří i spoustu času a námahy. Jedná se sice o jednoho z nejrozměrnějších spotřebičů v kuchyni, ale pokud vyberete přístroj správně, může vám nakonec ušetřit spoustu místa a peněz tím, že zastoupí většinu ostatních spotřebičů.

Nejprodávanější v kategorii

Kuchyňský robot má řadu funkcí společných s dalšími kuchyňskými spotřebiči. Jaké jsou tedy společné a rozdílné vlastnosti kuchyňského robotu, ručního mixéru a tyčového mixéru?

Kuchyňský robot

Dobře vybraný kuchyňský robot je neuvěřitelně multifunkční a zvládne zastoupit ruční i tyčový mixér.

Výhody

Hlavní předností je, že přístroj pracuje samostatně a není tedy nutné u něj stát a držet jej. Kapacitně dokáže zpracovat větší množství surovin. Roboti většinou zvládají řadu dalších úkonů jako například příprava smoothie a džusů, mletí masa, odšťavňování apod. Výkonnostně zvládnou náročnější a delší procesy přípravy pokrmů.

Nevýhody

Hlavní nevýhodou kuchyňského robota jsou rozměry a hmotnost přístroje. Proto není ideální volbou do domácností s menší kuchyní. Při zpracovávání menšího množství surovin může nastat problém. Pořizovací cena je vyšší než u ručních a tyčových mixérů.

eta kuchynsky robot Kuchyňský robot

Ruční mixér

Ruční mixér zvládá jak šlehaní, tak i hnětení těst hutnější konzistence.

Výhody

Velmi snadná obsluha. Většina ručních mixéru je dodávána i s nástavcem pro mixování. Je tedy možné použít i na mixování kojenecké výživy či polévek. Velmi dobrá skladnost přístroje.

Nevýhody 

Nutnost přístroj držet v ruce, což může být u hutnějších těst fyzicky náročnější. Mixovací nástavec je jen doplňkovým příslušenstvím a manipulace je méně efektivní než u tyčového mixéru.

bosch rucni mixerRuční mixér

Tyčový mixér

Přístroj pro mixování a sekání. Díky praktičnosti a snadné obsluze je ideálním pomocníkem ke kuchyňskému robotu.

Výhody 

Některé tyčové mixéry jsou dodávány se šlehací metličkou či nádobkou na drcení bylinek a ořechů. Skladnost přístroje.

Nevýhody 

Přístroj není schopen zpracovat těsto. Nutnost mít přístroj v ruce a neustále držet rychlostní stupeň.

Philips tycovy mixer  

Tyčový mixér

Základní dělení kuchyňských robotů

Hlavním způsobem dělení kuchyňských robotů je dle typu konstrukce a s tím i spojené umístění motoru. Dle toho dělíme kuchyňské roboty následujícím způsobem:

Kuchyňský robot bez sklopného ramene

U kuchyňských robotů bez sklopného ramene je motor přístroje umístěn zespodu. Nástavce se tudíž neupevňují do ramene, ale přímo do nádoby, která má v sobě uloženou pohyblivou osu (což bohužel zmenšuje objem nádoby). Co se týče údržby i ta je náročnější, jelikož osu ve většině případů nelze vyjmout. Výbavově jsou na tom velmi slušně. Běžně se u těchto přístrojů setkáme se sekáčkem, možností strouhání či sekání bylin apod.).

Klarstein robot bez ramene

Kuchyňský robot bez sklopného ramene

Kuchyňské roboty se sklopným ramenem

Většina kuchyňských robotů je vybavena právě sklopným ramenem, a tak je nabídka opravdu široká. Metly se nasazují do otvoru v rameni, které se následně sklopí a můžete přístroj rovnou používat. Nádoba tak nemá zmenšený objem o pohyblivou osu. Kuchyňský robot se sklopným ramenem je tak skvělou volbou pro větší rodiny, které vyžadují zpracovávat větší objemy surovin. Údržba těchto přístrojů je velmi snadná.

catler kuchynsky robotKuchyňský robot se sklopným ramenem

Jak vybrat kuchyňský robot?

Výběr vhodného kuchyňského robota je celkem složitým úkolem, který může zabrat i několik dní pročítání recenzí, studování veškerého doplňkové příslušenství, ale i posuzování vzhledu, příkonu a v neposlední řadě ceny. V okamžiku, kdy už jste pro nákup nového pomocníka rozhodnuti, položte si důležitou otázku a tou je, kolik chcete do robota investovat. Připravili jsme pro vás návod, jak přístroj vybírat a na co si dát při výběru pozor.

Podle čeho se při výběru rozhodovat?

1) Příkon

Příkon kuchyňského robota je nejdůležitějším parametrem, který bychom měli při nákupu sledovat. Určitě se nevyplatí investovat do přístrojů, které mají méně než 600 W (některé přístroje uvádějí dokonce pouhých 500W, ale to už považujeme za opravdu hraniční hodnotu). Přístroje s takto malým příkonem jsou nekvalitní a jejich výdrž bude opravdu velmi malá. Takto „vysoký“ příkon mají většinou ruční mixéry, proto byste produkt přeplatily, ale kvalita by tomu rozhodně neodpovídala.

Naprosto ideální jsou kuchyňské roboty s příkonem v rozmezí od 1000 W do 1200 W. Takto silný robot si poradí opravdu s každým procesem s bravurou a rozhodně se nemusíte bát přehřátí motoru.

Samozřejmě na trhu nalezneme i roboty s příkonem 1400 W a více. Tito roboti jsou však pro běžné domácí užití zbytečně výkonní a drazí, ale určitě jej ocení domácnosti či menší podniky, které například pečou ve větších dávkách každý den.

Vhodné je zjistit, zda výrobce neuvádí dobu, jakou může být přístroj maximálně v provozu. Někdy se můžeme setkat i s počtem dávek, které zvládne robot zpracovat hned po sobě.

2) Výbava a funkce

Při výběru robota popřemýšlejte, jaké funkce vlastně vyžadujete. Hlavními funkcemi každého kuchyňského robota jsou šlehání, mixování, hnětení a strouhání. Proto je důležité sledovat z jakých materiálů jsou nástavce pro tyto procesy vyrobeny. U některých přístrojů je již na první pohled vidět, že nejsou úplně bytelné. Ideálně by měly být metly vyrobeny z nerezové oceli. Dalším plusem je možnost mytí v myčce na nádobí.

Důležité je sledovat jak vybavení, které je součástí balení, tak ale i vybavení, které je možné si dokoupit. Na trhu nalezneme řadu robotů, které jsou i přes vysokou pořizovací cenu určeny prakticky jen ke čtyřem základním zmiňovaným funkcím, ale nalezneme i roboty, které mají opravdu pestrou nabídku doplňkového vybavení. Dostupnými komponenty jsou například mlýnek na maso, lis na citrusy nebo i bobulové ovoce, odšťavňovač, mixér, set na výrobu zmrzliny, ale třeba i strojek na těstoviny.

Příklad extra funkcí, se kterými se můžeme u současných kuchyňských robotů setkat:
Mixování

Většina dražších kuchyňských robotů nabízí mixér jako součást balení. Nejlepší volbou jsou mixéry s vyjímatelnými mixovacími noži, jelikož nádoba se snadno vymývá. Doporučujeme koupit přístroj se skleněnou mixovací nádobou s termo schopností, díky čemuž můžete mixovat i horké polévky, omáčky či marmelády. Vždy si ověřte, zda nádoba tyto termo vlastnosti má. Jelikož skleněný materiál není zárukou této vlastnosti.

U některých výkonnějších přístrojů zvládnete v mixéru rozdrtit i led, což jistě oceníte během letních měsíců, pro přípravu koktejlů a osvěžujících nápojů.

kuchynsky robot mixerKuchyňský robot s mixérem

Mletí

Řada přístrojů nabízí i speciální nástavce pro mletí masa (u některých výrobců dokonce spojeno s možností výroby klobásek). Nezapomínejte však, že tyto přístroje potřebují větší výkon, aby zvládly tento náročnější proces. Volte tedy přístroje s výkonem alespoň 1000 W, abyste neutavili motor.

kuchynsky robot mlynek na masoNástavec na mletí masa

Odšťavňování a lisování ovoce

Díky vyšším výkonům si kuchyňský robot bravurně poradí i s přípravou ovocných a zeleninových šťáv. Setkáme se jak s odšťavňovacími díly, tak i s lisy na citrusy a u některých výrobců dokonce i s lisem na bobulové ovoce.

kuchynsky robot s odstavnovacemKuchyňský robot s odšťavňovačem

Strouhání

Skvělým pomocníkem je i nástavec na strouháním, který většinou nabízí více nástavců a můžeme si tak vybrat hrubost. Usnadníte si tak strouhání zeleniny, sýra, brambor apod. U některých přístrojů se například setkáme i s hranolkovačem.

kuchynsky robot strouhaniKuchyňský robot s nástavcem na strouhání

Strojek na výrobu těstovin

Pokud jste milovníky italské kuchyně, určitě oceníte možnost přikoupit nástavec na domácí těstoviny.

kuchynsky robot nastavec na testovinyKuchyňský robot s nástavcem na těstoviny

3)Rychlostní stupně

Zde rozhodně platí čím více, tím lépe. Jelikož kuchyňského robota budete využívat na výrobu různě hustých těst a hmot, je vhodné, aby škála rychlostí byla pestrá. Na trhu nalezneme roboty vybavené senzorem rozpoznávajícím množství, ale i hutnost surovin v míse a umí tak rychlost automaticky nastavit. Samozřejmě se tato vychytávka projeví na vyšší pořizovací ceně.

V ideálním případě by měl mít robot i pulsní spínač, který skvěle poslouží například při krátkém sekání, kdy umožní na krátkou dobu použít vysoký výkon. Nemusíte tak rychle točit kolečkem tam a zpět a šetříte tím motor.

4) Ovládání

Ovládání přístroje může být pomocí ovládacího knoflíku, mechanicky, případně na displeji přístroje. U mechanického ovládání přepínáme páčkou mezi jednotlivými rychlostmi. U ovládacího knoflíku citlivěji volíme rychlost, jakou bude stroj pracovat, tudíž lze prakticky zvolit i „půl rychlosti“. Pokud vámi vybraný přístroj nabízí displej, můžete tak na něm navolit intenzitu hnětení. Někdy je tak možno nastavit i čas hnětení.

kitchenaid ovladaniKuchyňský robot s mechanickým ovládáním

k robot displejKuchyňský robot s displejem

5) Způsob míchání

Dle způsobu míchání rozlišujeme kuchyňské roboty se středovým nebo planetárním mícháním.

Středový způsob míchání

Středový způsobem míchání jsou zpravidla vybaveny levnější a starší přístroje. Mají totiž spodní pohon, který přístroji dovoluje pouze středové mícháni, jelikož se metly mohou pohybovat jen kolem své vlastní osy. Bohužel u těchto přístrojů bývá míchání značně neefektivní a je třeba často zasáhnout ručně a obsah mísy promíchat.

Planetární způsob míchání

Tento způsob míchání je typický pro většinu moderních přístrojů se sklopným ramenem. Suroviny jsou v míse promíchávány elipticky, tedy v nepravidelné dráze. Dochází tak k efektivnímu a skutečně dokonalému promíchání všech surovin.

6) Velikost mísy

Většina současných robotů je nabízena s nerezovou mísou. Setkáme se však i s mísami skleněnými a u levnějších robotů i s plastovými. Doporučujeme vybrat nerezovou mísu, kterou je možné snadno umýt klidně i v myčce na nádobí.

Co se týče velikosti, na trhu jsou roboti s mísami od 0,5 litru až do 7 litrů a více. Takto velké mísy jsou však určeny spíše pro cukráře a větší provozy. Je tedy nutné velikost nádoby přizpůsobit počtu lidí v domácnosti. Logicky pro dvoučlennou rodinu nekupujte robota s mísou o objemu například 6,5 litru. Měli byste většinu času problém s tím, že by robot malé množství správně nezpracoval. Pro běžnou čtyřčlennou domácnost je ideální robot s mísou o velikosti 4l a více. S počtem osob samozřejmě roste i potřeba kapacity nádoby.

Drobností, která však není nezbytně nutná je i přítomnost ucha na míse. Ne že by se nedalo manipulovat s mísou bez ouška, ale rozhodně je to příjemný bonus, pokud vybíráte mezi více přístroji.

7) Použité materiály

Pří výběru bychom neměli zapomínat i na provedení kuchyňského robota. Hlavním rozdílem je materiál, ze kterého je robot vyroben. Nejlepší volbou jsou celokovoví roboti z nerezové oceli. Díky pevným materiálům je s nimi snadná manipulace, jelikož se opravdu není nutné bát například zvedání hnětacího ramene, ale ani poškození například odřením.

Další pro někoho možná nevýhodou je větší hmotnost, která však zajišťuje, že robot zůstává při zapnutí na svém místě. Samozřejmě, že pokud máte menší kuchyň a robot tím pádem nemůže zůstat trvale na pracovní desce, je ideální najít zlatou střední cestu a nevybírat vyloženě nejtěžší roboty, ale spíše takové, které zvládnete snadno přemístit.

V nižší cenové kategorii však narazíme i na roboty v celoplastovém provedení. U těchto robotů je většinou problém v plastových součástkách, které jsou méně pevné a tím pádem náchylnější ke zničení. Dalším velkým problémem bývá, že kvůli malé hmotnosti robot  při práci „pochoduje“ po pracovní desce a to často i přes přísavky či protiskluzové podložky na spodní straně přístroje.

Použitý materiál je důležitý i u mís. Nejlepší volbou je mísa kovová, která se dobře umývá (lze mýt i v myčce), není náchylná na odření a nepohlcuje pachy. Setkáme se i s mísami skleněnými či keramickými, které mají stejné vlastnosti jako mísy kovové, akorát s rozdílem v křehkosti. Nedoporučujeme vybírat roboty s mísami z plastu, jelikož plast může pohlcovat pachy.

kuchynsky robot sklenena misaKuchyňský robot se skleněnou mísou

Kuchynsky robot keramicka misaKuchyňský robot s keramickou mísou

8) Bezpečnostní pojistky

Na trhu jsou již prakticky všechny přístroje vybaveny bezpečnostními pojistkami. Přesto je lepší si ověřit, zda vámi vybraný kuchyňský robot má pojistku proti přehřátí. Tato pojistka zaručí, že nedojde ke zničení motoru v okamžiku, kdy neodhadneme sílu přístroje.

Ideální je, aby byl přístroj vybaven i pojistkou proti spuštění v okamžiku, že nejsou všechny komponenty na svém místě. Přístroj tak hlídá, zda je správně zacvaknuto rameno robota, ale i zda jsou na ostatních otvorech správně nasazeny krytky, případně doplňující vybavení.

9) Design

I vzhled kuchyňského robota je důležitým faktorem při výběru, hlavně v okamžiku, kdy si chcete nechat přístroj stále po ruce a bude tím pádem na očích. Měl by se Vám tedy i líbit a hodit se do kuchyně. Je však důležité nevybírat jen podle vzhledu a nezapomínat na výše zmíněné faktory. Nejkrásnější přístroj nemusí být vždy nejvýkonnější a třeba ani nejlépe vybavený.

10) Cena

V současnosti máme na výběr z obrovského množství kuchyňských robotů. Ceny se pohybují od cca dvou tisíc korun až do řádů desetitisíců. A stejně tak jako u jiných spotřebičů i zde není nutností, že nejdražší musí být vždy nejlepší. Určitě se ale vyplatí v rámci možností trošku zainvestovat, jelikož se jedná o skvělého pomocníka.

Doporučuji při výběru prostudovat i ceny doplňkových nástavců. Často se může stát, že koupíte robota za nižší cenu, ale nástavce jsou vzhledem k pořizovací ceně přístroje neúměrně drahé a rázem se tak může stát přístroj stejně drahým jako lépe vybavený či kvalitněji zpracovaný.

 

 

 

Autor: , Publikováno: 09.12.2019, aktualizováno: 09.12.2019

Obsah


Nejlepší podle Heuréky


Porovnání

ModelCenaPlanetární systém mícháníFunkce a příslušenství robotaPříkon robotaObjem hlavní nádobyPulzní spínačOvládáníHmotnost výrobkuPočet rychlostíHloubka výrobkuŠířka výrobkuVýška výrobkuMateriál nádobyPlynulá regulace rychlosti
Kitc…
50104
KitchenAid Artisan 5KCF0104ECA
červený
26790 Kčnehnětení,šlehání,sekání,mísení,vaření,parní vaření,smažení,dušení1500 W4,5 lneelektronické-tlačítkové10,14 kg1034,2 cm31,4 cm41,1 cm??
Kitc…
50104
KitchenAid Artisan 5KCF0104EMS
šedý
26790 Kčnehnětení,šlehání,sekání,mísení,vaření,parní vaření,smažení,dušení1500 W4,5 lneelektronické-tlačítkové10,14 kg1034,2 cm31,4 cm41,1 cm??
Kitc…
50104
KitchenAid Artisan 5KCF0104EOB
černý
25990 Kčnehnětení,šlehání,sekání,mísení,vaření,parní vaření,smažení,dušení1500 W4,5 lneelektronické-tlačítkové10,14 kg1034,2 cm31,4 cm41,1 cm??
Kitc…
5175
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEFL18190 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné10,98 kg1037 cm24 cm36 cmnerezano
G21 …
21
G21 Promesso Brown
hnědý
7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,strouhání,mlýnek na mák,krouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na c1500 W5,5 lanomechanické-knoflíkové8,7 kg636 cm17,5 cm37,5 cmnerez?
Klar…
2
Klarstein Lucia Rossa 2G
červený
3399 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na těstoviny1200 W5,2 lanomechanické-knoflíkové11,5 kg641 cm28 cm61 cmsklo?
ROHN…
-588
ROHNSON R-588
černý
1999 Kčanohnětení,šlehání,mísení700 W5 lnemechanické-knoflíkové3,95 kg722,6 cm38,2 cm33,5 cmnerez?
Senc…
4467
Sencor STM 4467CH5999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,strouhání,sekání,krouhání,mísení,plnění uzenin1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové?7???nerez ocelano
Clat…
3645
Clatronic KM3645
černý/bílý
1699 Kčnehnětení,mixér,lis na citrusy,strouhání,hranolkovač,sekání,krouhání600 W1,5 lanomechanické-knoflíkové3,97 kg245,5 cm24,5 cm40,5 cmplast?
Phil…
7725
Philco PHFP 77253999 Kčnehnětení,šlehání,krájení,strouhání,hranolkovač,sekání,krouhání,výroba spirál1000 W2 lanomechanické-knoflíkové5,8 kg529,4 cm22,7 cm41,8 cmplastano
Senc…
7878
Sencor STM 7878BK7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7877
Sencor STM 7877CH7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7876
Sencor STM 7876GD7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7875
Sencor STM 7875RS7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7874
Sencor STM 7874RD7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7873
Sencor STM 7873VT7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7872
Sencor STM 7872BL7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7871
Sencor STM 7871GR7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
Senc…
7870
Sencor STM 7870GG7999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1000 W4,5 lanomechanické-knoflíkové9,6 kg835 cm24,5 cm32,3 cmnerezano
KENW…
313
KENWOOD Multipro Compact FDM313SS FP3990 Kčnehnětení,šlehání,krájení,strouhání,sekání,krouhání800 W2,1 lano?7,53 kg252,2 cm33,2 cm37,2 cm??
KENW…
+29.
KENWOOD Prospero+ KHC29.POSI KM6990 Kčnehnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,lis na citrusy,odšťavňovač,strouhání,krouhání1000 W4,3 lne?10,5 kg365,5 cm39,5 cm36,5 cmnerez?
Kitc…
50919
KitchenAid 5KFP0919EDG
šedý
5190 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W2,1 lanoelektronické-tlačítkové2,96 kg219,5 cm19,5 cm42 cmplast?
Kitc…
50719
KitchenAid 5KFP0719EDG
šedý
3390 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W1,7 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
Kitc…
50516
KitchenAid 5KFC0516EOB
černý
2590 Kčnešlehání,krájení,sekání,mísení240 W1,19 lanoposuvné1,4 kg216 cm17,8 cm25,4 cmplast?
Kitc…
50516
KitchenAid 5KFC0516EER
červený
2590 Kčnešlehání,krájení,sekání,mísení240 W1,19 lanoposuvné1,4 kg216 cm17,8 cm25,4 cmplast?
Kitc…
50516
KitchenAid 5KFC0516EBM
černý
2590 Kčnešlehání,krájení,sekání,mísení240 W1,19 lanoposuvné1,4 kg216 cm17,8 cm25,4 cmplast?
Kitc…
50516
KitchenAid 5KFC0516EAC2590 Kčnešlehání,krájení,sekání,mísení240 W1,19 lanoposuvné1,4 kg216 cm17,8 cm25,4 cmplast?
Bosc…
58225
Bosch CreationLine MUM58225
bílý
5990 Kčanohnětení,šlehání,masomlýnek,mísení,tvořítko na cukroví1000 W3,9 lanomechanické-knoflíkové6,28 kg727,1 cm28 cm28,2 cmnerez?
Bosc…
58257
Bosch CreationLine MUM58257
bílý
8890 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,strouhání,sekání,krouhání,mísení1000 W3,9 lanomechanické-knoflíkové8,14 kg727,1 cm28 cm28,2 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSECA
červený
19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné10,65 kg1034,3 cm22,2 cm36,2 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEBK
černý
19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné10,65 kg1034,3 cm22,2 cm36,2 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEER
červený
19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné10,65 kg1034,3 cm22,2 cm36,2 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEAC19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné10,65 kg1034,3 cm22,2 cm36,2 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEMS19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné10,65 kg1034,3 cm22,2 cm36,2 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEOB
černý
19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné10,65 kg1034,3 cm22,2 cm36,2 cmnerez?
Kitc…
5180
KitchenAid Artisan 5KSM180RCEMB
modrý
23390 Kčanohnětení,šlehání300 W4,8 lneposuvné10,65 kg1034,3 cm22,2 cm36,2 cm?ne
Senc…
3758
Sencor STM 3758RS
růžový
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3755
Sencor STM 3755VT
fialový
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3756
Sencor STM 3756YL
žlutý
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3754
Sencor STM 3754RD
červený
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3750
Sencor STM 3750WH
bílý
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3752
Sencor STM 3752BL
modrý
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3757
Sencor STM 3757TQ tyrkysový
Sencor STM 3757TQ ty
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3753
Sencor STM 3753OR
oranžový
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Senc…
3751
Sencor STM 3751GR
zelený
2499 Kčanohnětení,šlehání,sekání800 W4 lanoposuvné7,06 kg6???nerez?
Catl…
8012
Catler KM 801212990 Kčanohnětení,šlehání,masomlýnek,strouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví,tvořítko na těstoviny800 W5 lneposuvné14,5 kg8???nerezano
RUSS…
30-56
RUSSELL HOBBS DESIRE 24730-56
červený
1859 Kčnešlehání,mixér,strouhání,krouhání600 W2,5 lanomechanické-knoflíkové3,17 kg220,8 cm24,8 cm40,1 cmplast?
RUSS…
31-56
RUSSELL HOBBS Horizon 24731-56
černý
1999 Kčnešlehání,mixér,strouhání,krouhání600 W2,5 lanomechanické-knoflíkové3,17 kg220,8 cm24,8 cm40,1 cmplast?
ETA …
90010
ETA Gratus Kalibro 0038 90010
bílý
18999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,strouhání,sekání,krouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1500 W6,7 lanoelektronické-tlačítkové17,58 kg829 cm40,5 cm38,5 cmnerezano
ETA …
90010
ETA Gustus Gulliver 1128 90010
stříbrný/bílý
6999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví1200 W6 lanomechanické-knoflíkové12,8 kg830 cm41 cm36 cmnerezano
ETA …
90030
ETA Gustus Maximus II. 1128 90030
bílý
8999 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,strouhání,mlýnek na mák,krouhání,mísení,plnění uzenin,tvoří1200 W6 lanomechanické-knoflíkové14,13 kg830 cm41,5 cm36 cmnerezano
Phil…
32000
Philips HR7320/00
bílá
1999 Kčnekrájení,strouhání700 W1,5 lanoposuvné2,84 kg233,28 cm20,32 cm24,56 cm??
Kitc…
50919
KitchenAid 5KFP0919EBM
černý
5190 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W2,1 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
Kitc…
50719
KitchenAid 5KFP0719EER
červený
3390 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W1,7 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
Kitc…
50719
KitchenAid 5KFP0719EBM
černý
3390 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W1,7 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
Kitc…
50919
KitchenAid 5KFP0919EER
červený
5190 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W2,1 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
Kitc…
50719
KitchenAid 5KFP0719EAC3390 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W1,7 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
Kitc…
50919
KitchenAid 5KFP0919EAC5190 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W2,1 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
Kitc…
50719
KitchenAid 5KFP0719EFG
šedý
3390 Kčnehnětení,krájení,sekání,mísení250 W1,7 lanoelektronické-tlačítkové2,9 kg219,5 cm19,5 cm39 cmplast?
ETA …
90092
ETA Gratus Vital II 0028 90092
bílý
16999 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,lis na citrusy,strouhání,sekání,mlýnek na mák,krouhání,lis 1200 W5,5 lanomechanické-knoflíkové17,73 kg628,5 cm38,5 cm35 cmnerezano
ETA …
90000
ETA Mezo 0034 90000
bílý
3599 Kčanohnětení,šlehání,krájení,masomlýnek,strouhání,krouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví600 W4 lnemechanické-knoflíkové6,9 kg627 cm36 cm30 cmnerezano
Bosc…
12814
Bosch MC812S814 /nerez
Bosch MC812S814 bíl
4444 Kčnehnětení,šlehání,krájení,mixér,strouhání,hranolkovač1250 W3,9 lanomechanické-knoflíkové5,2 kg330 cm25 cm43 cmplastano
Bosc…
12844
Bosch MC812M844 /nerez
Bosch MC812M844 čer
3999 Kčnehnětení,šlehání,krájení,mixér,lis na citrusy,strouhání,hranolkovač1250 W3,9 lanomechanické-knoflíkové5,7 kg330 cm25 cm43 cmplastano
Bosc…
12865
Bosch MC812M865 /nerez
Bosch MC812M865 čer
5499 Kčnehnětení,šlehání,krájení,mixér,strouhání,hranolkovač1250 W3,9 lanomechanické-knoflíkové6,1 kg330 cm25 cm43 cmplastano
Bosc…
12872
Bosch MC812W872
bílý
5599 Kčnehnětení,šlehání,krájení,mixér,odšťavňovač,strouhání,sekání1250 W3,9 lanomechanické-knoflíkové6,23 kg330 cm25 cm43 cmplastano
Bosc…
12501
Bosch MC812W501
bílý
3092 Kčnehnětení,šlehání,krájení,mixér,strouhání,krouhání1000 W3,9 lanomechanické-knoflíkové5,05 kg330 cm25 cm43 cmplastano
SAGE…
825
SAGE BEM825BAL nerez12990 Kčanohnětení,šlehání1200 W4,7 l?posuvné8 kg1222 cm34 cm38 cmnerez,skloano
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSECM19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné11 kg1032 cm22 cm34 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEPH19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné11 kg1032 cm22 cm34 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEDR
růžový
19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné11 kg1032 cm22 cm34 cmnerez?
Kitc…
5185
KitchenAid Artisan 5KSM185PSEAZ19490 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné11 kg1032 cm22 cm34 cmnerez?
ETA …
90010
ETA Mezo 0034 90010
bílý
2499 Kčanohnětení,šlehání,mísení600 W4 l??5,2 kg?21,5 cm36 cm30,5 cmnerez?
Tefa…
17538
Tefal Wizzo QB317538
červený
4990 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,strouhání,mísení1000 W4 lanomechanické-knoflíkové4,7 kg733,7 cm33,8 cm56,3 cmnerez?
Tefa…
51538
Tefal Masterchef Gourmet QB515G38
červený
6799 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,odšťavňovač,strouhání,mísení1100 W4,6 lanomechanické-knoflíkové9 kg841,7 cm36,2 cm56,2 cmnerez?
ETA …
90062
ETA Storio 0028 90062 béžový
ETA Storio 0028 9006
13999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,strouhání,krouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví,výroba 1200 W5,5 lanomechanické-knoflíkové15,1 kg?28,5 cm38,5 cm35,5 cmnerezano
ETA …
90064
ETA Storio 0028 90064
černý
13999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,strouhání,krouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví,výroba 1200 W5,5 lanomechanické-knoflíkové14,97 kg?28,5 cm39 cm35 cmnerezano
ETA …
90063
ETA Storio 0028 90063
červený
13999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,strouhání,krouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví,výroba 1200 W5,5 lanomechanické-knoflíkové14,97 kg?28,5 cm39,5 cm35 cmnerezano
Elec…
5540
Electrolux Assistent EKM5540
šedý
9327 Kčanohnětení,šlehání1200 W4,8 lanoposuvné9 kg1021 cm37 cm36 cmnerezano
Elec…
5570
Electrolux Assistent EKM5570
zlatý
9329 Kčanohnětení,šlehání1200 W4,8 lanoposuvné9 kg1021 cm37 cm36 cmnerezano
G21 …
21
G21 Promesso Aluminium
šedý
7999 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,strouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví,tvořítko1500 W5,5 lanomechanické-knoflíkové8,7 kg636 cm17,5 cm37,5 cm??
KENW…
303
KENWOOD Multipro Compact FDM303SS
černý/stříbrný
3389 Kčnehnětení,šlehání,mixér,lis na citrusy,strouhání,sekání,mlýnek na kávu800 W2,1 lanomechanické-knoflíkové4,8 kg223 cm20 cm36,5 cm??
Kitc…
5175
KitchenAid Artisan 5KSM175PSESP
růžový
18190 Kčanohnětení,šlehání,mísení300 W4,83 lneposuvné11 kg1032 cm22 cm34 cm?ne
RUSS…
80-56
RUSSELL HOBBS DESIRE 23480-56
červený
3999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,mísení1000 W5 lanomechanické-knoflíkové9,1 kg839,16 cm27,28 cm48,72 cm??
KENW…
791
KENWOOD MultiPro Classic FDM791
stříbrný
4568 Kčnehnětení,šlehání,mixér,lis na citrusy,strouhání,hranolkovač,sekání1000 W3 lanomechanické-knoflíkové6,24 kg821,3 cm21,9 cm38,7 cm??
Bosc…
5400
Bosch StartLine MUM54I00
bílý/oranžový
3387 Kčanohnětení,šlehání,mísení900 W3,9 lanoelektronické-tlačítkové5,25 kg7?????
Gore…
700
Gorenje MMC700W
bílý
3490 Kčanohnětení,šlehání,mísení600 W4 lnemechanické-knoflíkové4,7 kg621,5 cm34,5 cm30,4 cm??
Gore…
1000
Gorenje SBR 1000 BE nerez2741 Kčnehnětení,krájení,mixér,lis na citrusy,strouhání1100 W2,4 lanomechanické-knoflíkové5,9 kg?29 cm26,5 cm43 cm?ano
G21 …
21
G21 Promesso Iron Grey
šedý
7999 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,strouhání,mísení,plnění uzenin,tvořítko na cukroví,tvořítko1500 W5,5 lanomechanické-knoflíkové8,7 kg636 cm17,5 cm37,5 cm??
KENW…
902
KENWOOD MultiPro Excel FPM902
stříbrný
8507 Kčnehnětení,šlehání,mixér,lis na citrusy,odšťavňovač,strouhání,hranolkovač,sekání,mísení1300 W4 lanomechanické-knoflíkové16,5 kg826 cm26 cm43,9 cm??
KENW…
6420
KENWOOD Chef XL Elite KVL6420S
stříbrný
12990 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,strouhání,krouhání,mísení,plnění uzenin1400 W6,7 lanomechanické-knoflíkové11,7 kg635,6 cm38 cm28,5 cmnerez?
KENW…
9040
KENWOOD Cooking Chef KCC9040S
stříbrný
22399 Kčanohnětení,šlehání,mísení,vaření,parní vaření,smažení1500 W6,7 lanomechanické-knoflíkové12,88 kg?34,5 cm40 cm37 cmnerezano
SAGE…
580
SAGE BFP5805990 Kčnehnětení,šlehání,krájení,mixér,sekání1000 W2,5 lanomechanické-knoflíkové6,99 kg231,1 cm22,5 cm45,3 cmplast?
Bosc…
58259
Bosch CreationLine MUM58259
bílý
8990 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,lis na citrusy,strouhání,krouhání,mísení1000 W3,9 lanomechanické-knoflíkové7,42 kg7???nerez?
Bosc…
93427
Bosch OptiMUM MUM9B34S2711990 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mísení1400 W5,5 lanomechanické-knoflíkové13,48 kg7???nerez?
Bosc…
9522
Bosch OptiMUM MUM9BX5S22
stříbrný
14719 Kčanohnětení,šlehání,mixér,mísení1500 W5,5 lanodotykové12,3 kg7???nerez?
Bosc…
9561
Bosch OptiMUM MUM9BX5S61
stříbrný
18990 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,strouhání,krouhání,mísení1500 W5,5 lanodotykové12,42 kg7???nerez?
Bosc…
9565
Bosch OptiMUM MUM9BX5S65
stříbrný
19975 Kčanohnětení,šlehání,krájení,mixér,masomlýnek,lis na citrusy,strouhání,krouhání,mísení1500 W5,5 lanodotykové12,3 kg7???nerez?
Viga…
171
Vigan KR1 7v1
stříbrný
3999 Kčanohnětení,šlehání,mixér,masomlýnek,mlýnek na kávu,plnění uzenin,tvořítko na cukroví,tvořítko na těstov800 W5 lanomechanické-knoflíkové9,85 kg639,4 cm23,1 cm61,1 cmnerez?
KENW…
750
KENWOOD kMix KMX750RD
červený
6000 Kčanohnětení,šlehání,mísení1000 W5 lnemechanické-knoflíkové9,1 kg?24 cm38,5 cm35,5 cmnerezano
Kitc…
53311
KitchenAid Artisan MINI 5KSM3311XEGU12990 Kčanohnětení,šlehání,mísení250 W3,3 lneposuvné6,5 kg1031,2 cm19,8 cm31,2 cmnerez?